2 Niedziela Wielkiego Postu

We wtorek UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA Najświętszej Maryi Panny.

Czytaj więcej...

1 Niedziela Wielkiego Postu

Przeżywamy okres Wielkiego Postu. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Niedzielę o 15:00, Droga Krzyżowa w piątek: z udziałem dzieci o 16:00, wspólna po Mszy Świętej o 17:00, z udziałem młodzieży o 20:00; w Olszowicach o godz. 18:00. Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. 

Czytaj więcej...

8 Niedziela Zwykła

W środę rozpoczyna się Wielki Post – Środa Popielcowa. W Środę popielcową obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz obrzęd posypania głów popiołem. Msze Święte w tym dniu będą o godz. 6.30 i 17.00 oraz w Olszowicach o godz. 18.00.

Czytaj więcej...

7 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu Pierwszy Piątek. Spowiedź od godz. 15.30; w Olszowicach – o godz. 17.30.

Czytaj więcej...

6 Niedziela Zwykła

W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czytaj więcej...

5 Niedziela Zwykła

W przyszłą niedzielę rozpoczęcie 40-godzinnego nabożeństwa, które będziemy przeżywać przez trzy kolejne niedziele poprzedzające Wielki Post.

Czytaj więcej...

4 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Nowenna do Bł. Anieli Salawy.

Czytaj więcej...

3 Niedziela Zwykła

W sobotę, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego.

Czytaj więcej...

2 Niedziela Zwykła

W przyszłą niedzielę, 27 stycznia, o godz. 11.00, będzie sprawowana Eucharystia w 100-lecie Orkiestry Dętej „SIEPRAWIANKA”, w intencji byłych i obecnych członków Orkiestry, oraz w intencji pana Dezyderiusza Boroniego w 20 rocznicę Jego pracy kapelmistrzowskiej.

Czytaj więcej...

Święto Chrztu Pańskiego

Święto Chrztu Pańskiego kończy obchody misterium Wcielenia (Zwiastowanie, Boże Narodzenie, Objawienie Pańskie), które wspominają początek naszego zbawienia.

Czytaj więcej...