1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: godz. 15.00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym; 16.00 – Msza Święta.
*Za udział w Gorzkich żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami, czyli trzeba być po sakramentalnej spowiedzi, mieć pragnienie nie grzeszenia więcej i pomodlić się w intencji Ojca Świętego.
*Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”.

2. We środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W piątek – Droga krzyżowa: godz. 16.00 – DZIECI;
po Mszy Świętej o 17.00 – DOROŚLI;
godz. 20.00 – MŁODZIEŻ;
w Olszowicach – o godz. 18.00.

3. W przyszłą niedzielę – trzecia niedziela. Jak w każdą trzecią niedzielę zechciejmy wesprzeć ofiarą planowane inwestycje parafialne. Prosimy poszczególne rodziny o ofiarę w kopertach.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty.

5. Prośba Komitetu Światowych Dni Młodzieży Lipiec 2016 roku:
„Szanowni Państwo.
Prosimy Was o przyjęcie na nocleg pielgrzymów , którzy przyjadą na Światowe Dni Młodzieży z różnych zakątków świata. Spodziewamy się osób młodych, nastawionych na głębokie przeżycie religijne, ale także na poznanie Polski i Polaków. Nie oczekują oni wielkich wygód, ale serca i gościnności. Prosimy dla nich o nocleg oraz o śniadania. Pozostałe posiłki będą im zapewnione.
Jeśli zechcą Państwo przyjąć gości ŚDM prosimy o wypełnienie niniejszej deklaracji i oddanie jej najpóźniej do niedzieli 23 marca 2014 r. do zakrystii. Nasze liczenie ma charakter informacyjny. Wiadomo, że same ŚDM będą dopiero za dwa lata, ale już dzisiaj musimy wiedzieć jakie są wstępne możliwości przyjęcia naszych gości”.

*Deklarację można pobrać z ołtarza w Kaplicy Bł. Anieli Salawy.

6. Komunikat dla rodziców i opiekunów dzieci niedosłyszących:
Drodzy Rodzice dzieci niedosłyszących!
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum dla dzieci niedosłyszących w Krakowie przy ul. Niecałej 8 (Borek Fałęcki) 9.IV.2014 r. (środa) o godz. 10.00 organizują DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY, na który zapraszają zainteresowanych rodziców i dzieci z wadą słuchu. Będzie można: *poznać ofertę edukacyjną szkoły, *bezpośrednio uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych, *uzyskać poradę logopedyczną, surdopedagogiczną i psychologiczną, *zwiedzić szkołę i internat.

7. Do wieczności odeszli: Śp. Stanisław Kiszka, z ul. Zarusinki (pogrzeb był w sobotę), oraz śp. Dorota Mika, z ul. Zacisze (pogrzeb będzie jutro o 15.00).
WIECZNE ODPOCZYWANIE, RACZ IM DAĆ PANIE…

INTENCJE MSZALNE: 10 III – 16 III 2014 r.

Poniedziałek:

6.30:

+Maria Fijał –od Mirka i Małgorzaty Przęczek z rodziną.

1) +Barbara Tylek.

2) +Barbara Sawczuk w r. śm.

Wtorek:

6.30:

+Katarzyna +Jan Perz oraz ++dzieci.

1) +Barbara Tylek.

2) +Błażej Mielczarek +Janina ż. +Michał s.

Środa:

17.00:

1) +Gabriel Matoga 5 r. śm.

2) 1 ROCZNICA URODZIN WOJTUSIA PANEK

o Błog. Boże i Opiekę Matki Bożej w jego życiu.

Czwartek:

1) +Krystyna Wielgus.

2) +Jan Matoga –od sąsiadów Przęczków.

Piątek:

6.30:

+Andrzej Raczek 55 r. śm. +Helena ż. +Ludwik s.

1) +Barbara Tylek.

2) Błagalna: o szczęśliwy przebieg operacji dla syna Piotra.

Sobota:

6.30:

1) +Jan Szczurek +Katarzyna ż. +Włodzimierz wnuk.

2) O zdrowie i Błog. Boże dla Janiny, Ignacego, Jerzego, Leszka.

1) +Barbara Tylek.

2) +Anna Szablowska 1 r. śm. +Fryderyk m.

Niedziela:

6.30:

+Antoni Tylek +Zofia ż. i ++z rodziny.

8.00:

9.30:

+Józef Kurek „o pokój wieczny”.

11.00:

ZA PARAFIAN.

16.00:

+Józef Sikora –od syna Roberta z rodziną.