1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Modlitwa za Ojczyznę i Archidiecezję Krakowską; o godz. 16.00 – Msza Święta.
*Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
*Trzecia niedziela miesiąca. Duszpasterska Rada Parafialna zbiera ofiary, na każdej Mszy Świętej na prace remontowe przy kościółku św. Marcina. Najpilniejszy jest remont dachu na kościółku. Za wszelkie ofiary – Bóg zapłać.

2. Środa - uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
*Uroczysta Suma odpustowa w Rzeszotarach, o godz. 18.00.
Czwartek (25 VI) – w naszej Parafii - w tym dniu – będzie uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania młodzieży. Sakramentu bierzmowania udzieli Jego Eminencja ks. Kardynał Stanisław Dziwisz, podczas Mszy Świętej o godz. 18.00. Na zakończenie uroczystości, Ks. Kardynał poświęci Tablicę z okazji 100 rocznicy urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II.
*Spowiedź kandydatów, świadków i rodzin bierzmowanych - w środę, o godz. 15.00.
Od jutra – TRIDUUM. Wspólna modlitwa kandydatów o dary Ducha Świętego i szczegółowe omawianie przebiegu uroczystości. Młodzież prosimy na wspólną modlitwę, na godz. 17.30.

3. W piątek zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego. Msza Święta na zakończenie Roku rano o godz. 8.00. Młodzież szkół średnich i ci, którym nie odpowiadała godz. 8.00, prosimy na godz. 18.00. W Olszowicach o godz. 9.00
*Okazja do spowiedzi – zawsze pół godz. przed każdą Mszą Świętą.

4. W sobotę – Nabożeństwo do św. Michała Archanioła od połączone z nabożeństwem czerwcowym o godz. 17.00.
*O godz. 19.00 spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej na plebanii.

5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. proboszcza z Parafii św. Jana Pawła II, w Krakowie. Tamtejsza Wspólnota jest na etapie budowy kościoła. Na ten cel będzie nasza składka - na Budowę Kościoła.

6. Już za tydzień Powszechne Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polski. Wybory, które zadecydują o duchowym kształcie naszej Ojczyzny. Prosimy o szczególną odpowiedzialność za każdy głos. Jedenastu kandydatów – odznaczających się różnymi cechami. Sprawdź jakie wartości, reprezentuje twój kandydat. Głosuj zgodnie ze swoim sumieniem i świadomie. Oddając głos masz być wolny od politycznego zamętu.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Niedzieli polecamy m.in. zaproszenie do obejrzenia filmu dokumentalno-fabularnego pt. „Najświętsze Serce”.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu o sprzątanie Domu Bożego i wokół kościoła i plebanii prosimy rodziców kandydatów do bierzmowania.

9. Do wieczności Bóg powołał śp. +Barbarę Baran. Dobry Jezu a nasz Panie…