1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa.; 16.00 – Msza Święta.

2. Wtorek - wsp. św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
Środa - UROCZYSTOŚĆ ŚWIETYCH APOSTOŁÓW PIOTRA i PAŁA.
Msze Święte – jak w niedzielę, z wyjątkiem Mszy Świętej wieczornej (6.30, 8.00, 9.30, 11.00 i o godz. 18.00; w Olszowicach - 9.30).
Składka w tę uroczystość jest przeznaczona na „świętopietrze:, czyli na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
Czwartek – rocznica kreowania kardynałem abpa Franciszka Macharskiego (1997).
Poleczmy modlitwom wiernych ciężko chorego Księdza Kardynała Franciszka.
Piątek - Pierwszy piątek. Spowiedź od godz. 16.30; w Olszowicach – o 18.30.
Sobota - Pierwsza sobota. Wizyta u Chorych z posługą sakramentalną, od godz. 8.00.

3. Katolika porania Życia Rodzinnego w naszej Parafii, w miesiącu lipcu nie będzie czynna.

4. Rozpoczęły się wakacje. Dzieciom i młodzieży, nauczycielom i wszystkim wyjeżdżającym na urlop życzymy dobrego odpoczynku. Równocześnie przypominamy o obowiązku wypełniania praktyk religijnych: o modlitwie i Mszy Świętej w niedzielę i święta.

5. Msza Święta od II Ołtarza na Boże Ciało – o Błogosławieństwo Boże - zostanie odprawiona 4 lipca, o godz. 6.30.

6. W odpowiedzi na sugestię niektórych osób, podejmujemy próbę założenia Chóru Parafialnego. Zainteresowanych tą inicjatywą zapraszamy na spotkanie organizacyjne, 27 czerwca (jutro), które odbędzie się w Starym Kościele, o godz. 19.00.

7. Bóg zapłać za wykonaną pielęgnację kwiatów przy Sanktuarium i przy plebanii. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Kalinowej, spod numerów: 8 -96.

8. Wolontariusze ŚDM serdecznie dziękują za udział w drugim pikniku parafialnym. Szczególne Bóg zapłać sponsorom, dzięki którym przeżyliśmy wiele radości integrującej wspólnotę parafialną i dekanalną.
Równocześnie informujemy, że istnieje możliwość zamówienia bezpłatnych kart wejściowych do sektorów otwartych na czuwanie z Ojcem Świętym 30 lipca i na Mszę Świętą „posłania” w Brzegach 31 lipca. Bez takich kart nie będzie można wziąć udziału w Tych wydarzeniach. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii do 7 lipca.
Na spotkania z Papieżem we czwartek 28 VII i w piątek 29 VII, do otwartych sektorów, będzie można wejść bez takich kart wejściowych.

9. W dniach 4 i 5 lipca (poniedziałek i wtorek) odbędzie się dwudniowy wyjazd wakacyjny organizowany przez Parafię i Gminę Siepraw. W planie min.: Kazimierz Dolny, Wąwolnica, Nałęczów, Puławy, Ujazd. Koszt – 80 zł dzieci, 100 zł dorośli - obejmuje nocleg, śniadanie oraz bilety wstępu. Pozostałe posiłki na koszt własny. Zapisy po każdej Mszy Świętej w zakrystii.