1. Msze Święte – jak zwykle. Z racji I niedzieli, po każdej Mszy Świętej – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Poniedziałek – ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA, APOSTOŁA.
Wtorek - ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI METROPOLITALNEJ W KRAKOWIE.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek - wsp. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
Pierwszy czwartek. NOWENNA DO BŁ. ANIELI SALAWY.
*Formacyjne spotkanie FZŚ. O godz. 17.30 – wspólny różaniec.
Piątek - Pierwszy piątek. Spowiedź od godziny 16.30; w Olszowicach – o 18.30.
Sobota - wsp. Św. Jana z Dukli, prezbitera.

3. 9 lipca /niedziela/ - w naszym Sanktuarium, relikwie bł. Anieli Salawy nawiedzi pielgrzymka z Hiszpanii – Franciszkański Zakon Świeckich. W godzinach przed południem chcą nawiedzić relikwie w sanktuarium i Stary Kościół. Proszę, aby nasza wspólnota Trzeciego Zakonu podjęła rolę gospodarza i wyszła na spotkanie Pielgrzymów.

4. 10 lipca /poniedziałek/, około godz. 16.45 zatrzyma się przy naszym Sanktuarium XXXIV Piesza Pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę. Prosimy Parafian o pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla Pielgrzymów. Spotkanie organizacyjne – we środę, po Mszy Świętej wieczornej.

5. 15 lipca, o godz. 7.30, przyjmiemy Pieszą Pielgrzymkę z Węgier do Łagiewnik.

6. 20 lipca – przybędzie Pielgrzymka FZŚ z Piły (około południa). W programie: Msza Święta i spotkanie z naszą Wspólnotą Trzeciego Zakonu.

7. W tym tygodniu porządek Mszy Świętych według planu wakacyjnego. Msze Święte wieczorne będą we środę, I czwartek, I piątek, III piątek i w sobotę. Rano zawsze o godz. 6.30.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę, o godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Ogrodowej, spod numerów 39 – 49.

9. Do wieczności odszedł śp. Grzegorz Kulerz (Olszowice).
WIECZNE ODPOCZYWANIE, RACZ MU DAĆ, PANIE...