1. Niedziela Miłosierdzia Bożego otwiera Tydzień Miłosierdzia. To zaproszenie Jezusa Zmartwychwstałego do miłosierdzia – przebaczenia, miłości i braterskiej solidarności wobec tych wszystkich, z którymi żyjemy na co dzień.
*Dziś Międzynarodowe Święto Caritas. Dobra okazja, żeby podziękować Bogu za tysiące pracowników i wolontariuszy Caritas.
*Przy naszym Sanktuarium – kwesta na Hospicjum św. Łazarza w Krakowie – POLA NADZIEI.
*Po południu: godz. 15.30 – nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Jutro przypada liturgiczna uroczystość Zwiastowania Pańskiego, obchodzona jako Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji dziecka Poczętego.
Deklaracje Duchowej Adopcji można zabrać z Ołtarza w Kaplicy Bł. Anieli Salawy i wypełnione przynieść jutro na Eucharystie o godz. 6.30 lub o godz.18.00; w Olszowicach – o godz. 19.00.

3. W tym tygodniu – pierwszy czwartek miesiąca. NOWENNA DO BŁ. ANIELI SALAWY.
*Spotkanie formacyjne Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
*Spotkanie kandydatów do bierzmowania, klasy III.

4. Spotkanie Wolontariuszy ŚDM - w piątek, o godz. 19.30.
Spotkanie Komitetu Parafialnego ŚDM – we wtorek, o godz. 20.00 na Plebanii.

5. Urząd Gminy Siepraw informuje, że odbiór pojemników będących własnością RPGK MYŚLENICE z nieruchomości, n których nie zostały one do tej pory odebrane odbywał się będzie w najbliższą sobotę tj. 9 kwietnia 2016 r. W związku z powyższym prosimy o wystawienie pojemników przed posesje do godz. 7.00 rano. Informacja dotyczy wyłącznie mieszkańców miejscowości Siepraw.

6. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej serdecznie zaprasza na spotkanie z panem Stanisławem Figlem – przewodnikiem karpackim, dotyczące jego miłości do gór i związków z Sieprawiem. Zapraszamy 11 kwietnia (w poniedziałek) na godzinę 18.30 do Sali Konferencyjnej przy Hali Sportowej w Sieprawiu. (Bożena Głąb).

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ulicy Długiej, spod numerów 131 – 175.

8. Do wieczności odszedł śp. Józef Kozikowski. Jego pogrzeb będzie we wtorek, o godz. 15.00. DOBRY JEZU, A NASZ PANIE, DAJ MU WIECZNE SPOCZYWANIE.