1. Dzisiaj wypada 95 rocznica śmierci Bł. Anieli Salawy. Polecamy się Jej wstawiennictwu u Boga i modlimy się o Jej rychłą kanonizację.
W dzisiejszą niedzielę jest zbiórka do puszek na potrzeby Dzieła Pomocy Misjom.
Po południu: godz. 15.00 – Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym i o godz. 16.00 Msza Święta.
Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich żali można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. Jutro, o godz. 17.30 Katecheza przed chrzcielna (na Plebanii).
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Piątek - trzeci piątek. Jerycho w Sieprawiu w godzinach: od 15.00 do 21.00.
Droga Krzyżowa: 16.00 – z udziałem dzieci.
17.30 – po Mszy Świętej dla dorosłych.
*Rozważania przygotuje Franciszkański Zakon Świeckich
20.00 – z udziałem młodzieży.
Sobota - Pokutna Pielgrzymka wszystkich Kapłanów Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej. Prosimy Parafian o modlitwę w intencji wszystkich kapłanów i duszpasterzy.

3. Za tydzień – w trzecią niedzielę – ofiarę podczas Eucharystii zbierze Duszpasterska Rada Parafialna na cele inwestycji parafialnych. Koszt renowacji ogrzewania kościoła wyniósł 168.300 zł. Do spłacenia mamy jeszcze 51.700 zł. Niech Bóg wynagrodzi Wasze ofiary, którymi wspieracie Kościół.

4. W II Tygodniu Wielkiego Postu Kościołami Stacyjnym są:
Poniedziałek - Skałka.
Wtorek - Dominikanie.
Środa - Mistrzejowice.
Czwartek - Kościół Św. Barbary.
Piątek - Bieńczyce – ARKA PANA.
Sobota - W Najświętszym Salwatorze.
*Eucharystii, o godz. 19.30 przewodniczy Biskup i On także głosi homilię.

5. Polecamy modlitwom Parafian nasze Rekolekcje Wielkopostne, które będziemy przeżywać już za dwa tygodni – w IV Niedziele Wielkiego Postu. Program Rekolekcji będzie doręczony każdej Rodzinie.

6. Urząd Gminy Siepraw przypomina, iż nadal obowiązują zaostrzone restrykcje chowu ptactwa domowego.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty,. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ulicy Lipowej, spod numerów: 33 – 51.