1. W dzisiejszą niedzielę wspieramy działania DZIEŁA POMOCY „AD GENTES”. Przeżywamy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami, pod hasłem „Uczniowie – misjonarze w mocy Ducha Świętego”. Na cele misji można złożyć ofiarę do Puszek, a przez cały rok można wspierać Misje przez wysłanie SMS-a o treści MISJE na numer 72032.

2. Po południu: 15.00 – Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym; 16.00 – Msza Święta.

3. We wtorek - spotkanie Sekcji Gospodarczo-ekonomicznej Duszpasterskiej Rady Parafialnej – o godz. 17.30.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – pierwszy czwartek. Nowenna do Bł. Anieli Salawy.
Spotkanie formacyjne Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
Spotkanie kandydatów do bierzmowania – klasy trzecie.
Sakramentu bierzmowania udzieli naszej młodzieży Jego Ekscelencja, Ks. bp Damian Muskus, 16 czerwca br. (sobota) o godz. 18.00.
Piątek - pierwszy piątek. Droga krzyżowa bez zmian, czyli: dzieci – 16.00, wspólna - po Mszy Świętej o 17.00, młodzież – 20.00.
Spowiedź od godz. 15.30; w Olszowicach – o 17.30.
*Wizyta u chorych, wyjątkowo, będzie nie w sobotę, lecz w ten pierwszy piątek. Rozpoczęcie od godz. 8.30 (z powodu programu duszpasterskiego w naszej Archidiecezji).

4. Za dwa tygodnie, 11 marca, rozpoczną się w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne. Będą trwać do środy 14 marca. Spowiedź rekolekcyjna będzie we wtorek 13 marca. Prosimy o modlitwę w intencji dobrze przeżytych nauk rekolekcyjnych.

5. W przyszłą niedzielę, na Gorzkich żalach, będą zbierane ofiary na KWIATY DO GROBU PAŃSKIEGO.

6. Bóg zapłać za sprzątanie za ofiarę na środki czystości. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę prosimy rodziny z ulicy Długiej, spod numerów: 232 – 306.

7. W zakrystii są do nabycia baranki „Caritas”. Ofiary za nie będą przeznaczone na budowę Centrum Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Starszym w Myślenicach. Przy okazji rozliczeń podatkowych zachęcamy do odpisu 1% podatku na rzecz Caritas Archidiecezji Krakowskiej (KRS 0000207658).

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w dzisiejszej „Niedzieli” zaproszenie na Misterium do Nowego Targu.

9. Przyjmujemy jeszcze zgłoszenia na samolotową pielgrzymkę do sanktuariów Maryjnych Francji i Hiszpanii. Zapisy u ks. Wojciecha Gazdowicza.

10. Do wieczności odeszli: śp. +Halina Pitala, śp. +Zofia Kozikowska.
Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.