1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
*Dzisiejszą składkę zbiera Duszpasterska Rada Parafialna, na INWESTYCJE PARAFIALNE, zaplanowane na ten rok.

2. Na Sali Konferencyjnej, o godz. 14.30 – OPŁATEK SENIORÓW.
*W Starym Kościele, o godz. 17.00 – FINAŁ KONKURSU SZOPEK i wspólne kolędowanie.

3. Chrześcijańska Młodzież ze wszystkich kontynentów, w tych dniach gromadzi się w Panamie, na Światowych Dniach Młodzieży, gdzie będą się modlić i przeżywać radosne spotkanie w wierze, z Ojcem Świętym Franciszkiem. Dla młodzieży naszej Archidiecezji jest zorganizowana „PANAMA W KRAKOWIE”, w dniach 26 i 27 I w Centrum św. Jana Pawła II.

4. Poniedziałek – wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek - wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
Piątek - Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
Sobota - wsp. świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

5. W przyszłą niedzielę, 27 stycznia, o godz. 11.00, będzie sprawowana Eucharystia w 100-lecie Orkiestry Dętej „SIEPRAWIANKA”, w intencji byłych i obecnych członków Orkiestry, oraz w intencji pana Dezyderiusza Boroniego w 20 rocznicę Jego pracy kapelmistrzowskiej.
*O godz. 14.30, na Sali konferencyjnej, w wykonaniu Orkiestry Koncert Kolęd.
*O godz. 17.00, w Sanktuarium Charytatywny Koncert Kolęd w wykonaniu Joanny Stoch i Adama Szlachty, na rehabilitację 3 letniej Madzi.
*O godz. 18.00, na Plebanii, Opłatek Duszpasterskiej Rady Parafialnej.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Jana Pawła II, spod numerów: 73 – 90.

7. Do wieczności odeszła św. p. Antonina Litwa, mama księży Krzysztofa i Józefa. Jej pogrzeb będzie w poniedziałek (21.01), o godz. 12.00. Wieczne odpoczywanie…