Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego. O 15.30 nieszpory.

Dzisiejsza składka jest przeznaczona na inwestycje parafialne.

Na Mszy św. o 9.30 i 11.00 naszej modlitwie będzie towarzyszył zespół muzyczny Cantus.

Natomiast na Mszy św. o 16.00 zaśpiewa chór Vox Animae z parafii Miłosierdzia Bożego w Chrzanowie. Po Mszy św. zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru.

Zakończyły się spotkania kolędowe w kościele. Wszystkim Parafianom, którzy uczestniczyli we wspólnych Mszach św. i nabożeństwach, oraz tych, którzy łączyli się duchowo w modlitwie o błogosławieństwo domów i rodzin składamy serdeczne podziękowania. Dziękujemy również za ofiary składane przy tej okazji. Bóg zapłać.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego, opata. Żyjącego na przełomie III i IV w. słynnego pustelnika, który do dziś znajduje wielu naśladowców w praktykowaniu takiej właśnie drogi doskonałości chrześcijańskiej.

Środa – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara (1842-1924) biskupa, profesora i rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po Mszy św. o 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

Piątek - wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, która poniosła śmierć za wiarę w Chrystusa około 305 roku.  Jest patronką dzieci, panien i ogrodników.

Trzeci piątek – JERYCHO W SIEPRAWIU. Możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w godzinach 15.00 – 21.00. Rozpoczęcie – wspólnym odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie – wspólnym odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

Od przyszłej niedzieli zostanie otwarty w budynku na parkingu sklepik z pamiątkami z naszego sanktuarium.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę o 8.00 prosimy Rodziny z ulicy Smyków i Rajskiej.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gościa Niedzielnego, a w nim: kolejną płytę z kolekcji Biblia Audio. W Niedzieli polecamy m.in. artykuł: o konkursie szopek w Sieprawiu.

W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej śp. Mariana Panek, śp. Helenę Suder, śp. Janusza Mrowczyka, śp. Marię Wilk i śp. Edwarda Figla, którego pogrzeb odbędzie się w piątek o 14.00. Polecajmy ich miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie …