1. Dziś rozpoczyna się 7 Tydzień Biblijny. Po południu: godz. 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
*O godz. 17.00, w Starym Kościele, zostanie wystawiona sztuka, wystawiona przez MYŚLENICKI TEATR OTWARTY, pod tytułem „MÓJ POŁAMANY CHRYSTUS”, w reżyserii Leszka Pniaczka. Serdecznie zapraszamy.

2. Jutro /poniedziałek/ - o godz. 13.15, Msza Święta dla klas III Gimnazjum, przed egzaminem.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.
*O godz. 18.00 – msza Święta w intencji Ks. Wojciecha Gazdowicza, w dniu Imienin, dziękczynna z prośbą o Błog. Boże.

3. W przyszłą niedzielę, o godz. 16.00 – udzielenie sakramentu bierzmowania naszej młodzieży, z klas III gimnazjalnych. Do bierzmowania przystąpi 61 osób. Szafarzem bierzmowania będzie Ks. Infułat Franciszek Kołacz.
*Triduum przed bierzmowaniem z udziałem wszystkich Kandydatów będzie: w środę, piątek i w sobotę.
*Spowiedź Kandydatów, w sobotę, o godz. 17.00.

4. Rodziców bierzmowanych prosimy o sprzątanie kościoła i okolic kościoła, w sobotę rano.

5. Rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kwiaty – dziękujemy.

6. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu serdecznie zaprasza na gościnny występ Teatru w Stodole w sztuce „Cioteczka”. Spektakl w niedzielę 26 kwietnia o 18.00 w Domu Kultury w Sieprawiu w cenie 10 zł.

7. Na prośbę Dyrektora Szkoły Muzycznej w Świątnikach Górnych, informujemy o rekrutacji dzieci w wieku 6-16 lat do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świątnikach Górnych na rok szkolny 2015/2016. Wszelkie informacje udzielane są telefonicznie w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku. Na stronie internetowej w zakładce „rekrutacja” opisana jest oferta edukacyjna szkoły, proces nauczania i warunki zgłoszenia dziecka. Nowością będzie otwarty wydział wokalny dla młodzieży od 16 lat.

8. Do wieczności odszedł śp. +Jan Suder. Jego pogrzeb będzie jutro /poniedziałek/, o godz. 15.00. Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie.

INTENCJE MSZALNE: 20 IV – 26 IV 2015 r.

Poniedziałek:

6.30:

+ Wiesława (fem.) Wielgus 1 r. śm. +Adam m. 2 r. śm.

18.00:

1) +Władysław Młynarczyk +Antonina ż. +Jacek wnuk.

2) +Stanisław Sołtys +Maria ż. +Elżbieta c.

Wtorek:

+ Henryka Matys –od Dyrekcji i pracowników Gimnazjum

w Sieprawiu.

18:00:

1) W dniu urodzin Łukasza – o zdrowie i potrzebne łaski.

2) + Helena Siatka 19 r. śm. +Józef m.

Środa:

1) +Władysław Kowal.

2) +Antoni Bazyl.

18.00:

10 ROCZNICA SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA ALEKSANDRY i TADEUSZA LEŚNIAK.

Czwartek:

6.30:

1) +Karolina Król +Wojciech m.

2) +Bolesław Lach –od syna Zbigniewa z rodziną.

18.00:

O Błog. Boże dla Księdza Wojciecha Gazdowicza.

Piątek:

+ Feliks Kwinta 5 r. śm.

18.00:

1) +Józef Dobosz  28 r. śm.

2) O ulgę w cierpieniu dla rodziców i bliskich po stracie Vanessy.

Sobota:

6.30:

1) +Henryka (fem.) Matys –od Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Łyczance.

2) +Paweł Matoga –od najbliższej rodziny.

18.00:

W 40 ROCZNICĘ MAŁŻEŃSTWA BARBARY i WŁADYSŁAWA GAŁAŚ – dziękczynna z prośbą o dalsze Błog. Boże.

Niedziela:

6.30:

+Stanisław Wielgus +Feliksa (fem.) ż. +Stefan +Henryk ss.

8.00:

1) + Stefan Pitala.

2) +Ludwika (fem.) Sołtys 7 r. śm.

9.30:

+ Michsał Siatka 4 r. śm.

11.00:

20 ROCZNICA ŚLUBU JOLANTY i STANISŁAWA DOBOSZ – dziękczynno-błagalna.

16.00:

W intencji Młodzieży Bierzmowanej.