1. Przeżywamy OKTAWĘ BOŻEGO CIAŁA. Codziennie procesja eucharystyczna po Mszy Świętej wieczornej. Dzisiaj – procesja – po Sumie.
Po południu: godz. 15.30 – Nieszpory; o 16.00 – Msza Święta.
*Przy Sanktuarium KWESTA na cele działalności Towarzystwa Walki z Kalectwem.

2. Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy na procesje Bożego Ciała i zrobienie porządków na trasie procesji i wokół Sanktuarium i wokół kościoła św. Marcina.
*Bóg zapłać Ochotniczym Strażom Pożarnym, Orkiestrze „Sieprawiance”, Pocztom Sztandarowym, niosącym baldachim i feretrony; Zespołowi Folklorystycznemu, wolontariuszom Światowych Dni Młodzieży, dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym na dzwoneczkach; Duszpasterskiej Radzie Parafialnej, F.Z.Ś., Służbie Kościelnej, Służbie Liturgicznej; Bóg zapłać Księżom Wikariuszom i wszystkim uczestnikom procesji - za wspólne wyznanie wiary w obecność Boga w Najświętszym Sakramencie. Bóg zapłać Gminie Siepraw.

3. Poniedziałek – wsp. św. Jadwigi Królowej.
Wtorek, godz. 19.00, spotkanie Komitetu Parafialnego Światowych Dni Młodzieży.
Środa - wsp. bł. Bogumiła, biskupa.
Czwartek – wsp. św. Barnaby, apostoła. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała.
*19 rocznica śmierci Ks. Antoniego Rusinka, proboszcza. Msza Święta za jego duszę o godz. 6.30 /czwartek/.
Piątek - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA.
*Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu zadośćuczynienia: „Najmilszy Jezu”.
*Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. *Wsp. bł. Juliana Nowowiejskiego, biskupa, Piotra Dańkowskiego, prezbitera, Jana Brunona Zembola, brata zakonnego, i Towarzyszy Męczenników II Wojny Światowej. *Z racji uroczystości w ten piątek nie będzie obowiązywać wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
*W piątek, o 19.00, spotkanie wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży.
Serdecznie zapraszamy także nowych członków.
Sobota - wsp. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

4. Nasza parafia wraz z Parafialnym Komitetem i wolontariuszami Światowych Dni Młodzieży organizuje Piknik Parafialny, który odbędzie się w niedzielę 28 czerwca na stadionie Karpaty. Celem Pikniku jest upowszechnianie idei Świtowych Dni Młodzieży, oraz budowanie jedności naszej wspólnoty Parafialnej w ramach przygotowania do spotkania z papieżem Franciszkiem. Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz objął to wydarzenie swoim patronatem. Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy. Szczegóły można znaleźć na plakatach i stronie internetowej od przyszłej niedzieli.

5. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu oraz Szkoła Podstawowa w Czechówce serdecznie zapraszają na Dzień Dziecka, który odbędzie się 14 VI (tj. niedziela) na stadionie LKS Karpaty Siepraw w godzinach 13.30 – 18.30. Wiele atrakcji, zabaw i konkursów. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.siepraw.pl oraz na plakatach informacyjnych.

6. 3 czerwca, wikariusz, Ks. Roman Zapała, obronił pracę doktorską na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Cieszymy się z Księdzem Romanem, gratulujemy i życzymy mu dalszych sukcesów naukowych.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 rano prosimy rodziny z ul. Anieli Salawy, spod numerów: 90 – 112.

8. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych do Najświętszego Serca Pana Jezusa /po Mszy o 18.00/.
*W przyszłą niedzielę Msza Święta przy kapliczce w Łyczance, o godz. 10.30.

INTENCJE MSZALNE: 8 VI – 14 VI 2015 r.

Poniedziałek:

6.30:

+Tadeusz Salawa –od córki Iwony z rodziną.

18.00:

+ Alojzy Orzechowski 11 r. śm. +Stefania ż.

Wtorek:

6.30:

+Jadwiga Sołtys  +Antoni m.

18:00:

1)      +Henryk Bętkowski 25 r. śm. ++rodzice.

2)      +Janina Szefer 2 r. śm.

Środa:

+Helena Przęczek –od męża Władysława z synem Marcinem

z rodziną.

18.00:

+ Zofia Grochal 26 r. śm. +Jan m. +Andrzej wnuk.

Czwartek:

6.30:

1) +Józef Norek – od siostry.

2) +Antoni Tumielewicz 2 r. śm.

18.00:

W 10 ROCZNICĘ ŚLUBU EWY i KRZYSZTOFA – dziękczynno – błagalna, za przyczyną Bł. Anieli Salawy.

Piątek:

+Sławomir Mika 5 r. śm.

1) Piotr Baran 5 r. śm.

2) +Michał Wierzbicki 1 r. śm.

Sobota:

6.30:

1) +Kazimiera Raczek +Henryk m. +Maria Suder.

2) +Ks. Antoni Rusinek 19 r. śm.

18.00:

1) +Antonina Siatka +Henryk m.

2) +Antonina Matoga +Antoni Żądło.

Niedziela:

6.30:

+ Tomasz +Katarzyna Nawała.

8.00:

+ Helena Cyrek 5 r. śm. +Józef m.

9.30:

+Antonina Szczurek 11 r. śm. +Kazimierz m.

11.00:

W 1 ROCZNICĘ  ŚLUBU ANNY i KRZYSZTOFA DYRDA –

dziękczynna  z prośbą o Opiekę Bożą za przyczyną Bł. Anieli Salawy.

16.00:

+ Franciszek Naprawski 18 r. śm.