1. Dziś przypada wsp. bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
* Podczas każdej Mszy Świętej przedstawiciele Duszpasterskiej Rady Parafialnej przekazują Parafianom ważne informacje o inwestycjach parafialnych.
* O godz. 10.30 – Msza Święta przy kapliczce Matki Bożej Pocieszenia w Łyczance.
* Po południu: godz. 15.30 – Nabożeństwo czerwcowe – do Najśw. Serca Pana Jezusa;godz. 16.00 – Msza Święta.
* W godzinach popołudniowych – Pielgrzymka ze Szczepanowa do relikwii Bł. Anieli Salawy .
* Od godz. 13.30, na stadionie LKS Karpaty Siepraw Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu oraz Szkoła Podstawowa w Czechówce zorganizowała Gminny Dzień Dziecka. Na uczestników czeka wiele atrakcji, zabaw i konkursów. Szczegóły na stronie internetowej www.siepraw.pl oraz na plakatach informacyjnych.

2. Poniedziałek – wsp. bł. Jolanty, zakonnicy.
W południe przybędzie do naszego Sanktuarium Piesza Pielgrzymka Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej z podopiecznymi, z Konar, oraz Pielgrzymka z Kielc.
Wtorek - O godz. 9.00 Pielgrzymka Sióstr z różnych zgromadzeń zakonnych z Podhala.
Środa - wsp. św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika, patrona Caritas.
Czwartek - Pielgrzymka klas III gimnazjalnych do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic.
Piątek - trzeci piątek. JERYCHO W SIEPRAWIU. Zachęcamy do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wystawienie Pana Jezusa w monstrancji, od godz. 15.00 do 21.00.
• W przyszłą niedzielę składka na inwestycje parafialne.

3. Na parafialnej stronie internetowej zamieszczony został plakat informujący o Parafialnym Pikniku Światowych Dni Młodzieży, który odbędzie się w niedziele 28 czerwca.

4. Spotkanie Pielgrzymów zgłoszonych na parafialną pielgrzymkę do Chorwacji z przedstawicielem biura Orlando odbędzie się 24 czerwca (środa) po wieczornej Mszy św. W tym dniu należy dokonać wpłaty ostatniej raty i podać aktualny numer paszportu. Są dwa wolne miejsca, zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Romanem.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty.
O sprzątanie Domu Bożego w sobotę o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Anieli Salawy, spod numerów 114 – 125.

6. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa /codziennie po Mszy Świętej wieczornej/.

INTENCJE MSZALNE: 15 VI – 21 VI 2015 r.

Poniedziałek:

6.30:

+Maria Iwanów –od brata Stanisława z żoną.

18.00:

+ Tadeusz Pilch 12 r. śm.

Wtorek:

6.30:

+Stanisław Dobosz 6 r. śm.

18:00:

1)      +Józef Kruczek +Monika ż. +Józef i +Anatol ss.

2)      +Mirosław Nowak –od mamy i rodziny.

Środa:

1) +Helena Przęczek –od syna Piotra z rodziną

i Danuty ze Stanisławem.

2) +Stanisław Matoga 11 r. śm.

18.00:

+ Henryk Matoga i ++rodzice.

Czwartek:

6.30:

1) +Marta Oramus –od siostry Danuty z rodziną.

2) +Stanisław +Michalina Płatek.

18.00:

+Tadeusz Salawa –od rodziców Andrzeja z Bogdanówki.

Piątek:

6.30:

+Artur Mika –od brata Rafała z żoną i dziećmi.

18.00:

Dziękczynna w 30 ROCZNICĘ ŚLUBU HALINY i KRZYSZTOFA, z prośbą o Błog. Boże, oraz za 91 lat życia Julii.

Sobota:

6.30:

+Anna Suder –od rodziny Kiszków.

18.00:

1) +Ryszrad Ślizowski –od Al.icji i Dariusza Wesołowskich.

2) +Zofia +Ignacy Siatka +Martyna c.

Niedziela:

6.30:

+ Piotr Julia Konieczni +Andrzej s .

8.00:

O Błog. Boże dla Katarzyny Michalik w 18 r. urodzin.

9.30:

+Alojzy +Helena Strzebak.

11.00:

W 1 ROCZNICĘ  ŚLUBU DOMINIKI i PAWŁA KOWALCZYK –

dziękczynna z  prośbą o dalszą Opiekę Bożą.

16.00:

+ Alojzy Kowalczyk +Wiktoria ż. i ich ++rodzice.