1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Poniedziałek – 26 sierpnia. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ. Msze Święte: 6.30, 18.00 i w Olszowicach, o godz. 19.00. Na każdej Mszy Świętej odnowienie Aktu zawierzenia narodu polskiego Matce Bożej.
Wtorek - wsp. św. Moniki.
Środa - wsp. św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek - wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

3. W sobotę - ustanowiony przez Sejm RP Dzień Solidarności i Wolności.
*47 pielgrzymka dzieci i młodzieży zrzeszonych w rozmaitych wspólnotach przy Parafii. - Pielgrzymka w dziękczynna do Kalwarii Zebrzydowskiej za dar wakacyjnych rekolekcji. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz.8:00.
*Od godz. 16.00 – Spowiedź święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020.
*Od godz. 17.00, z racji ostatniej soboty miesiąca, godzinne nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

4. Są jeszcze wolne miejsca na parafialną wycieczkę: Zalipie, Tarnów, Tropie.
We wtorek 27.08.2019 r. wyjazd o godz. 7:15. Zapisy w zakrystii.

5. Za dwa tygodnie – odpust ku czci bł. Anieli Salawy (9 września) Uroczystości będzie przewodniczył ks. bp Janusz Mastalski. Odpust poprzedzi Triduum, w dniach 5-6-7 IX.
Do tej uroczystości przypadającej w 15 rocznicę erygowania Sanktuarium przygotowujemy się duchowo i realizując zaplanowane inwestycje przy Sanktuarium. Szczególną pamiątką tej rocznicy będzie Grota Niepokalanej. Dziękujemy za wszelkie ofiary na cele wykonywanych prac, które będą świadectwem naszej miłości do Boga
i do Kościoła.

6. Dzisiaj żegnamy Ks. Wojciecha Gazdowicza, wikariusza, który służył Bogu i Ludziom w kapłaństwie, w Sieprawiu 9 lat. Ks. Arcybiskup posyła Ks. Wojciecha do Chrzanowa, do Parafii Św. Rodziny. Bardzo dziękujemy za ofiarną kapłańską pracę na różnych odcinkach życia Parafii. Życzymy Ks. Wojciechowi dalszej Opieki Bożej, Matki Bożej i Bł. Anieli Salawy. Będziemy zaszczyceni, gdy o nas nie zapomni i gdy będzie z nami świętował różne uroczystości.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego
w sobotę o godz. 8:00, prosimy rodziny z ul. Krakowskiej spod nr 82-109.

8. W Niedzieli polecamy m.in. artykuł "Stanęli po stronie prawdy" o obronie Metropolity Krakowskiego przed falą nienawiści, której doświadczył.