1. Dzisiaj, w naszej Archidiecezji dokonujemy Aktu Zawierzenia naszej Ojczyzny Niepokalanemu Sercu Maryi. XXI Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej.
Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
W parafii Gaj – odpust Parafialny ku czci narodzenia NMP. Uroczysta Suma o godz. 11.30.

2. Wczoraj przeżywaliśmy odpust ku czci Bł. Anieli Salawy. Uroczystej Sumie przewodniczył Arcybiskup Marek Jędraszewski. Bardzo dziękujemy za liczny udział w Triduum i w uroczystości odpustowej. Za pomoc w zorganizowaniu uroczystości Bóg zapłać Gminie, Sołectwom, Stowarzyszeniu Przyjaciół Sieprawia, Grupie Folklorystycznej; tym, którzy zorganizowali poczęstunek „Słodyczami Sieprawianki, którzy upiekli pyszne ciasto. Bóg zapłać Orkiestrze, Chórowi, Strażakom, Pocztom Sztandarowym i wszystkim wspólnotom formacyjnym przy naszym Sanktuarium z Duszpasterską Radą Parafialną.
*Za dwa tygodnie – odpust Parafialny, ku czci Św. Michała Archanioła.

3. Od września asystentem Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w Sieprawiu został, zamianowany O. Józef Wręczycki OFM (bernardyn), w miejsce śp. O. Błażeja Budnika.

4. Wtorek - wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.
Środa - wsp. św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
Czwartek - ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYZA ŚWIĘTEGO.
Piątek - wsp. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. *Trzeci piątek.
*Jerycho w Sieprawiu – w godz. od 15.00 do 21.00. Zachęcamy do licznego nawiedzania Jezusa obecnego w Wystawionym Najświętszym Sakramencie.
*4 rocznica śmierci ks. Edwarda Wielgusa (2013).
Sobota - wsp. świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.

5. W przyszłą niedzielę – trzecia niedziela. Składka z niedzieli będzie przeznaczona na INWESTYCJE PARAFIALNE.

6. Przy wyznaczaniu ulic do sprzątania kościoła nastąpiła pomyłka. Szkoda, że mieszkańcy tej ulicy nie przyszli z tym problemem i nie zgłosili tego kapłanom lub panu kościelnemu.

7. O sprzątanie domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Św. Michała Archanioła, spod numerów: 4 – 72.