1. Składamy serdeczne podziękowanie za pomoc w przygotowaniu odpustu parafialnego i wspólnotowe dziękczynienie za konsekrację kościoła w 25 rocznicę tego religijnego wydarzenia. *Bóg zapłać za Dary Ołtarza na tę okoliczność.

2. Dzisiaj przypada wspomnienie św. Franciszka z Asyżu – patrona ekologów.
Po południu: 15.30 – Nabożeństwo Różańcowe i o 16.00 – Msza Święta.
W tygodniu nabożeństwa różańcowe są o godz. 17.30 (przed Mszą świętą); w Łyczance – w tygodniu o 17.00, w niedzielę o 15.00; w Olszowicach – w tygodniu o 19.00,
w niedzielę - przed Mszą świętą.

3. 22 X Trybunał Konstytucyjny zajmie się sprawą niezgodności z Konstytucją RP przesłanki eugenicznej do aborcji. Nasz Arcybiskup prosi o modlitwę w intencji obrony życia człowieka. W tej intencji będziemy się modlić codziennie na różańcu.

4. Poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
Środa - wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej.
Czwartek - Spotkanie do bierzmowania – klasy VIII z rodzicami.
*Pielgrzymka MAREGARETEK (osób modlących się za kapłanów) do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Rozpoczęcie o godz. 9.00.
Piątek - wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

5. W najbliższą sobotę (10 X), brat Dawid Bujas, złoży ŚLUBY WIECZYSTE.
Ta uroczystość odbędzie się w Bazylice Franciszkańskiej w Krakowie, o godz. 11.00.
W tym dniu, w sposób szczególny módlmy się za naszego Parafianina – Dawida, zawierzając go opiece franciszkanki - Bł. Anieli Salawie.

6. W przyszłą niedzielę przy naszym kościele będzie można wesprzeć materialnie stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

7. Planowany KONCERT „ABBA, OJCZE” w wykonaniu Scholi EMMANUEL i Zespołu BONJOUR z okazji setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, ze względu na stan epidemii zostaje przeniesiony z 11 października na późniejszy termin. Będzie on dostępny online. Szczegóły zostaną podane w najbliższym czasie.

8. Z powodu dużej ilości zakażeń Covid-19, powiat myślenicki znalazł się w strefie czerwonej. W związku z tym obowiązują nas dodatkowe restrykcje ze strony sanepidu. Oprócz obowiązku zakrycia ust i nosa zostaje zredukowania ilość wiernych na nabożeństwach w ilości 50 % obłożenia budynku. Osoby na zewnątrz świątyni muszą zachowywać odległość od siebie 1,5 m lub zakrywać usta i nos.

9. Bóg zapłać za sprzątanie przed odpustem i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ul. Dworskiej - numery: 1 – 49.

10. Już można zgłaszać intencje Mszy Świętej na przyszły rok.

11. W NIEDZIELI polecamy artykuł „Tan, gdzie ludzie nie chodzą do kościoła…”

12. Do wieczności Bóg powołał śp. +Zofię Kępińska, oraz śp. +Zofię Suder i śp. Józefę Nowak. Pogrzeb Zofii Suder – jutro, o godz. 15.00; pogrzeb Józefy Nowak – we czwartek, o godz. 15.00. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.