1. Dzisiaj przypada wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła. *Trzecia niedziela miesiąca. Jak w każdą trzecią niedzielę, na Mszy Świętej składamy ofiary na inwestycje parafialne.
*Przystąpiliśmy do naprawy muru wokół Starego Kościoła. Konieczną jest rzeczą umocnienie wierzchnich płyt i uszczelnienie ich przed inwazją wody do wnętrza muru.
*Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nabożeństwo różańcowe; 16.00 – Msza Święta. *Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.

2. Poniedziałek – wsp. św. Jadwigi Śląskiej.
Wtorek - wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego.
Środa - Święto Św. Łukasza, Ewangelisty.
Piątek - UROCZYSTOŚĆ ŚW. JANA KANTEGO, PREZBITERA, głównego patrona archidiecezji Krakowskiej i miasta Krakowa.
*JERYCHO W SIEPRAWIU. Modlitwa przed Wystawionym Najświętszym
Sakramentem w godzinach od 15.00 do 21.00.
Sobota - wsp. bł. Jakuba Strzemię, biskupa.

3. W przyszłą niedzielę – wsp. św. Jana Pawła II i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego.
*W Królewskiej Katedrze na Wawelu, o godz. 10.00 odbędzie się uroczyste nałożenie paliusza Arcybiskupowi Markowi Jędraszewskiemu, który otrzymał go z rąk Ojca Świętego Franciszka w uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Bazylice Watykańskiej. Módlmy się w tym dniu szczególnie za naszego Biskupa.
*Od przyszłej niedzieli Grupa Apostolska zaprasza do „Akcji Znicz”. Dochód ze sprzedaży zniczy będzie przeznaczony na wyjazdy rekolekcyjne młodzieży i dzieci.

4. Od dzisiaj, w Kancelarii Parafialnej można zgłaszać na WYPOMINKI jednorazowe lub całoroczne.

5. Spotkanie dla rodziców klas trzecich: wtorek klasy - A i B z Sieprawia; środa - klasa C Siepraw i Olszowice, Łyczanka.
*Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III: czwartek, godz. 18.00.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Górskiej, spod numerów 1 – 13.
*Uprzejmie prosimy, aby przy robieniu porządków na Cmentarzu, segregować śmieci. Do kontenerów składamy tylko szkło i plastik. Prosimy też wszystkich o godne zachowanie, stosowne dla tego miejsca, na którym spoczywają nasi przodkowie i bliscy zmarli.

7. Do wieczności odeszła śp. Helena Dobosz. Jej pogrzeb odbędzie się dzisiaj, o godz. 14.00. Wieczne odpoczywanie, racz jej dać, Panie.