1. W trzecim tygodniu Adwentu przypadają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
*Dzisiaj, na Sumie, uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego dzieciom.
*Po południu: 15.30 – Nieszpory z modlitwą za Ojczyznę, 16.00 – Msza Święta.
*Dzisiejsze ofiary są przeznaczone na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za wspólną troskę o potrzeby materialne i duchowe Parafii.

2. Od wtorku rozpoczyna się Nowenna do Dzieciątka Jezus.
*Zachęcamy do dalszego, licznego uczęszczania na Roraty.
*Zachęcamy też do modlitwy za Ojczyznę. W intencji Ojczyzny – codzienne Adoracja Najświętszego Sakramentu, pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną.

3. W piątek – dzień spowiedzi świętej w naszej Parafii, dla przygotowania naszych serc na spotkanie z przychodzącym do nas Boga i na szczęśliwe rodzinne przeżycie Świąt Bożego Narodzenia.
Spowiedź będzie: od godz. 8.00 do godz. 12.00, z przerwą o godz. 9.00 (około pół godziny) oraz od godz. 14.30 do godz. 18.00, z przerwą o godz. 16.00 (około pół godziny).
W dniu spowiedzi ulegną zmianie godziny Mszy Świętej. Rano będzie Msza Święta o 7.30; wieczór o 18.00.
*Z racji trzeciego piątku, od godz. 15.00 do 21.00 -JERYCHO SIEPRAWIU.
*W dniu spowiedzi nie będzie Mszy Świętej w Olszowicach.
*Parafian z Olszowic prosimy, aby z korzystali ze spowiedzi tutaj, w kościele parafialnym. Dla osób, którzy nie będą mogli tutaj przyjść, będzie spowiedź w Olszowicach, w poniedziałek 23 XII, o godz. 18.00. Po spowiedzi będzie tam Msza Święta.

4. W sobotę, w tym tygodniu będą jeszcze odwiedziny chorych z posług sakramentalną, od godz. 8.30. Zgłoszenia chorych – w zakrystii.

5. Pasterka Bożonarodzeniowa będzie: w Olszowicach o godz. 22.00 i w Sieprawiu, tradycyjnie, o północy.

6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę na Bałkany (27 VI – 9 VII 2020 r.). Informacje i zapisy u ks. Bartłomieja.

7. Seniorów Gminy Siepraw serdecznie zapraszamy na Opłatek, który odbędzie się 5 stycznia o godz. 14.30 na Sali Konferencyjnej w Sieprawiu. W programie wspólne kolędowanie, poczęstunek i zabawa. Zapisy do 31 grudnia w Urzędzie Gminy oraz w zakrystii po Mszy Świętej.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ulicy Ks. Jana Przytockiego spod numerów: 1 -28.

9. Do wieczności odeszli: śp. +Czesław Pitala, śp. +Franciszek Chorobik, śp. +Zofia Matoga, śp. +Halina Marek, śp. +Ryszard Młynarczyk (pogrzeb dzisiaj o 13.30), śp. +Leszek Baran (pogrzeb we wtorek, o godz. 14.30). Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.