1. VI Rocznica tragicznej śmierci Prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki wraz z całą delegacją udającą się na groby pomordowanych w Katyniu. Prosimy Boga, aby przyjął ich ofiarę i miał w Opiece naszą Ojczyznę.

2. Dziś rozpoczyna się 8 Tydzień Biblijny.
*Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

3. W dniach 14 – 16 kwietnia główne obchody jubileuszu 1050–lecia chrztu Polski.
Uroczystości kościelno-państwowe Gnieźnie i Poznaniu.

4. Bierzmowanie w naszej Parafii, młodzieży klas trzecich Gimnazjum, będzie w drugi dzień Świąt Zesłania Ducha Świętego, czyli 16 maja br., w Święto Matki Kościoła. Bierzmowania udzieli Ks. Biskup Grzegorz Ryś.

Bierzmowanie młodzieży klas drugich Gimnazjum będzie podczas Wizytacji Kanonicznej, w październiku br. Kandydaci do bierzmowania z klas II będą mieli dodatkowe spotkania jeszcze w tym roku szkolnym, tak, aby w skróconym czasie mogli dobrze być przygotowanymi do tego sakramentu. Mamy nadzieję, że również zbliżające się Światowe Dni Młodzieży, przyczynią się do wzrostu świadomości, czym jest dla nas Kościół, wiara, Bóg.
*Spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas II – jutro (poniedziałek) po Mszy Świętej wieczornej.
*Spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas III – we czwartek, po Mszy Świętej wieczornej.

5. Spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do Komunii Świętej odbędzie się we wtorek 12 kwietnia. Zapraszamy na Msze Świętą o godz. 18.00 następnie na spotkanie w Kaplicy Matki Bożej.

6. Spotkania Służby Liturgicznej ołtarza: *Ministranci – wtorek godz. 17.00, *Lektorzy –wtorek godz. 18.30, Kandydaci – sobota godz. 9.00.

7. W piątek – trzeci piątek, JERYCHO W SIEPRAWIU. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w godzinach od 15.00 do 21.00.

8. Za tydzień – trzecia niedziela. Na Sumie uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.
*Rozpocznie się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie.
*Ofiary będą składane na Inwestycje Parafialne.
*Katecheza przedchrzcielna – jutro, o godz.18.30, w Kaplicy Matki Bożej, w tutejszym sanktuarium.

9. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej zaprasza na spotkanie z panem Stanisławem Figlem – przewodnikiem karpackim – jutro, o godz. 18.30 w Sali Konferencyjnej pry Hali Sportowej w Sieprawiu.

10. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o 8.00, prosimy Rodziny z ul. Staropolskiej i Wesołej oraz z ul. Długiej, spod numerów: 176 -181.