1. Po południu: godz. 15.00 – Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Na Gorzkich żalach będą zbierane ofiary na KWIATY DO GROBU PAŃSKIEGO; o godz. 16.00 – Msza Święta.

2. Jutro, 25 marca – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO. Msze Święte: godz. 6.30, 17.00 i w Olszowicach o 18.00. Dzień ten jest także przeżywany jako Dzień Świętości Życia.
Na każdej Mszy Świętej odbędzie się obrzęd DUCHOWEJ ADOPCJI.
Deklaracje Przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego można wziąć z ołtarza w kaplicy Bł. Anieli Salawy.

3. Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – próba przed bierzmowaniem.
Piątek - Droga Krzyżowa: dzieci -16.00, młodzież – 20.00, wspólna po Mszy Świętej o godz. 17.00. W Olszowicach o 18.00.
Sobota (ostatnia sobota miesiąca) – Nabożeństwo do Św. Michała Archanioła wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie godzinę przed Mszą św. wieczorną, czyli o godz. 16.00.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych. Plan Rekolekcji został doręczony do każdej Rodziny. Jest też udostępniony na stronie internetowej naszej Parafii. Niestety po niewczasie zauważyliśmy błędy w Programie Rekolekcji, za co przepraszamy. Przypominamy, że Rekolekcje poprowadzi Jego Ekscelencja, Ks. Bp Antoni Długosz z Częstochowy. Rekolekcje będą trwały w dniach: 31 III, 1-2-3 IV. Ostatnim akcentem będzie bierzmowanie naszej młodzieży z klas VIII SP i z klas III Gimnazjum.
Spowiedź rekolekcyjna będzie we wtorek 2 kwietnia.
*Wizyta u Chorych z posługą sakramentalną będzie 6 kwietnia, w pierwszą sobotę.
*W przyszłą niedzielę, ofiary są przeznaczone na cele rekolekcyjne.

5. Prosimy o sprzątanie cmentarza po wichurach, które narobiły wiele nieporządku na cmentarzu.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w dzisiejszej Niedzieli polecamy m.in. artykuł: "Listy z przeszłości" o odnalezionych w trakcie remontu starego kościoła w Trzemeśni dokumentach.

7. W niedzielę, 31 marca 2019 r., w Zespole Placówek Oświatowych w Sieprawiu, ul. Przytockiego 10, odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku dla 8-letniej Liwii chorującej na ostrą białaczkę limfoblastyczną i dla wszystkich innych pacjentów z Polski i świata. Dawcą szpiku może zostać każda zdrowa osoba w wieku od 18 do 55 lat.

8. Urząd Gminy Siepraw informuje, że do 29 marca (piątek) przyjmuje zgłoszenia na odbiór odpadów wielkogabarytowych, których zbiórka odbędzie się w dniach od 2 do 10 kwietnia 2019 r.

9. Wójt Gminy Siepraw zaprasza Przedsiębiorców naszej Gminy na spotkanie z Panią Jadwigą Emilewicz, Ministrem Przedsiębiorczości i Technologii. Spotkanie odbędzie się w dniu 25 marca tj. jutro o godz. 13:20 na Sali Konferencyjnej przy Hali Sportowej w Sieprawiu.

10. We wtorek 26.03. w NZOZ w Świątnikach Górnych w ramach profilaktyki jaskry odbędzie się w godzinach 14.00-16.00 badanie wzroku i ciśnienia śródgałkowego. Zapisy pod numerem tel. (12) 270-48-99.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego i jego otoczenia prosimy w sobotę rodziny kandydatów do sakramentu bierzmowania.

12. Do wieczności Bóg powołał śp. Stanisława Boguckiego. Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie.