1. Msze Święte - jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory i Modlitwa za Ojczyznę.
*Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Słowa Bożego. Przypada wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa. *XX Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce.

2. Wtorek - wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Modlitwa za Ojczyznę.
Piątek - wsp. św. Jana Bosko, prezbitera. Św. Jan jest patronem wychowawców.
Sobota - pierwsza sobota. Wizyta u Chorych z posługa sakramentalną, od godz. 8.30.

3. 1 lutego /w sobotę/ odbędzie się Koncert zespołu Bonjour – o godz. 18.00, w Sali konferencyjnej w Sieprawiu. Młodzi artyści serdecznie ZAPRASZAJĄ.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczęcie 40-godzinnego nabożeństwa, które będzie odprawiane w trzy kolejne niedziele poprzedzające Wielki Post.
*Wystawienie Pana Jezusa w monstrancji i Adoracja, będzie po Mszy Świętej, o godz. 8.00 oraz ciąg dalszy, po Sumie do godz. 16.00. Ostatnie pół godziny modlitwy adoracyjnej poprowadzi kapłan.

5. „Nieplanowane” to film, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. ABBY JOHNSON główna bohaterka filmu będzie gościć dn. 12 lutego 2020 (środa) w krakowskich Łagiewnikach. Dla tych, którzy nie mieli możliwości zobaczyć filmu w kinach, Wydawnictwo św. Stanisława BM organizuje dn. 8 II (sobota) o godz. 16.00 i 18.00 dwa specjalne seanse w Auli św. Jana Pawła II przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Bilety w cenie 15 zł. można zakupić przed seansem w Auli św. Jana Pawła II – w miarę dostępności miejsc.

6. Kierownik Zakładu Leczniczego dla Zwierząt w Myślenicach, prosi o następujące ogłoszenie: „W dniu 28 stycznia (wtorek) będzie przeprowadzona akcja szczepienia psów przeciwko wściekliźnie w miejscowościach Siepraw oraz Łyczanka. Punkty szczepień oraz godziny na plakatach”.

7. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieprawiu informuje, że wnioski o dopłatę do biletów okresowych dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny będą przyjmowane w dniach od 27 stycznia do 10 lutego 2020 r. (czwartek – dzień wewnętrzny/bez przyjmowania stron) w budynku Urzędu Gminy pokój nr 13. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Gminy Siepraw oraz na tablicy ogłoszeń.

8. Organizatorzy XIV Warsztatów Gospel zapraszają na Finałowy Charytatywny Koncert Gospel, dzisiaj, na Sali widowiskowo-sportowej, o godz. 17.30.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W dzisiejszym numerze Niedzieli – artykuł o finale Konkursu Szopek w Sieprawiu.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny mieszkające na ulicy św. Michała Archanioła, spod numerów: 4 – 44. 11. Do wieczności odszedł: śp. +Tadeusz Matoga, śp. +Stanisław Figiel i śp. +Władysław Półtorak. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.