1. W 30 niedzielę zwykłą przeżywamy ROCZNICĘ POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO. Uwielbiamy Boga, który jest w sposób szczególny obecny w tym miejscu i dziękujemy budowniczym tego gmachu; dziękujemy wszystkim, którzy nieustannie troszczą się o utrzymanie świątyni i coraz piękniejszy wystrój. Ten widzialny kościół jest znakiem Kościoła budowanego z żywych kamieni, którymi są ci, którzy wierzą w Jezusa Chrystusa.
*Po sumie – wystawienie Najświętszego Sakramentu i odśpiewanie hymnu CIEBIE BOGA WYSŁAWIAMY. *O godz..15.30 – Nabożeństwo różańcowe; *16.00 – Msza Święta.

2. Jutro – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA i JUDY TADEUSZA.
Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I o godz. 17:30 (także z Olszowic)
Wtorek - Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas II: godz. 17:30 (także z Olszowic)
Czwartek – od godz. 15.30 Spowiedź św. na I piątek i uroczystość Wszystkich Świętych.
Spowiedź św. w Olszowicach również we czwartek o godz. 17.30.
Piątek - UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Z racji uroczystości nie obowiązuje w ten piątek wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
Msze Święte do południa – jak w niedzielę: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00; w Olszowicach -9.30.
Po południu, o godz. 14.00 MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH WYPOMINANYCH. Po Mszy Świętej – procesja na cmentarz.

3. 2 listopada /sobota/ - WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH (Dzień Zaduszny). Msze Święte: 6.30, 8.00 z procesją na cmentarz na Kopani i o godz. 17.00.

4. Na wypominki jednorazowe lub roczne można składać w Kancelarii Parafialnej. Za dusze zmarłych można ofiarować również odpust zupełny. Odpustu zupełnego mogą dostąpić wierni, którzy we Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny nawiedzą kościół, odmówią „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga” oraz spełnią inne warunki jak: spowiedź sakramentalną, Komunię Świętą i pomodlą się w intencji Ojca Świętego. Odpustu zupełnego mogą zyskać również wierni w dniach od 1 – 8 listopada włącznie, gdy pobożnie nawiedzą cmentarz i przynajmniej w myśli pomodlą się za zmarłych.

5. Od jutra Msza Święta wieczorna /z racji zmiany czasu/ w tygodniu będzie o godz. 17.00. Nabożeństwo różańcowe – o 16.30.

6. Gimnazjum w Sieprawiu wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej, wzorem ubiegłych lat przeprowadzi 1 listopada kwestę na cmentarzu parafialnym. Ofiary przeznaczone będą na renowację następnych nagrobków i kapliczek, które nie mają gospodarza.

7. Kandydatami do Duszpasterskiej Rady Parafialnej zostali:
SOŁECTWO I: Szczurek Stanisław, Marek Krzysztof, Matoga Marek.
SOŁECTWO II: Wróblewski Stanisław, Wielgus Maria, Basista Tomasz.
SOŁECTWO III: Andryka Anna, Matoga Jacek, Suder Barbara.
OLSZOWICE: Matoga Janina, Dobosz Adam, Szczurek Edward.
ŁYCZANKA: Dziura Anna /jedyna kandydatka zgłoszona z Łyczanki/.
*Druga tura wyborów będzie w niedzielę 10 listopada. Do D.R.P. z każdego sołectwa wejdzie po dwóch kandydatów, którzy otrzymają najwięcej głosów.

8. Grupa Apostolska prowadzi przy naszym kościele AKCJĘ ZNICZ. Uzyskane środki pomogą częściowo z finansować wyjazdy rekolekcyjne dzieci i młodzieży.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego we czwartek prosimy kolejne Rodziny z rejonu Łysa Góra II: Matoga, Ślusarczyk i Płoskonka, Mikowie, Gołąb, Szefer, Król, Mika, Durlatka.

INTENCJE MSZALNE: 28 X – 3 XI 2013 r.

Poniedziałek:

6.30:

+Jadwiga Sołtys +Antoni m. +Jan +Adam ss.

18.00:

1) +Józef Kurek i ++rodzice.

2) +Tadeusz Pilch.

Wtorek:

6.30:

+Stefania Orzechowska –od rodziny Sargów.

18.00:

1) +Grażyna Widor –od męża i dzieci.

2) O Błog. Boże dla Anny i Kazimierza za wstawiennictwem Bł.

Anieli Salawy.

Środa:

1) +Zofia Górnisiewicz –od córki Albiny z mężem, z wnukami
      i prawnukami.

2) +Katarzyna +Stanisław Matys +Marian s.

18.00:

+Adam Wielgus –od chrześnika Marcina.

Czwartek:

6.30:

1) +Barbara Tylek –od wujka Gienka z rodziną.

2) O szczęśliwe rozwiązanie dla Jolanty.

18.00:

1) +Elżbieta Biela –od rodziny Siatka, Szklarz i Noga.

2) +Stefan +Teresa Czerwień.

Piątek:

+Anna Wojnarowska

8.00:

+Leon Salawa +Stefania ż +Józef +Jan ss.

9.30:

+Tadeusz Cygan 13 r. śm. +Franciszka ż. +Tadeusz s. +Maria c.

11.00:

+Jan +Anna Bujas +Marcin wnuk.

14.00:

ZBIOROWA w intencji  dusz zmarłych.

Sobota:

1)+Anna Wojnarowska

2) +Mika Tadeusz 1 r. śm.

+Witold Wielgus.

17.00:

1) O wieczne zbawienie dla duszy ś.p. Krystyny Wielgus.

2) +Elżbieta Dobosz.

Niedziela:

+Anna Wojnarowska.

8.00:

+Józef Pietrzyk +Wiktoria ż.

9.30:

+Edward Pietrzyk 20 r. śm.

11.00:

1) ZA PARAFIAN.

2) Dziękczynna za otrzymaną łaskę - w 20 r. trzeźwości – Andrzeja

z prośbą o wyzwolenie z nałogu uzależnionych.

16.00:

+Anna Król –od pracowników stoiska nr 1 JUBILAT.