1. Dzisiaj przeżywamy liturgiczną uroczystość ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA. Po sumie -wystawienie Najświętszego Sakramentu i „CIEBIE BOGA WYSŁAWIAMY”.
*Po południu: 15.30 – Nabożeństwo Różańcowe; 16.00 – Msza Święta.
*Od dzisiaj – po zmianie czasu zimowego, Msze Święte wieczorne w tygodniu będą o godz. 17.00. Różaniec – przed Msza Świętą.

2. We wtorek – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze Święte do południa -jak w niedzielę: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00 i w Olszowicach – 9.30. Po południu, o godz. 14.00 – Msza Święta ZBIOROWA za zmarłych, z udziałem Ks. Biskupa Jana Szkodonia. Po Mszy Świętej – procesja na Cmentarz.

3. W środę - WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH (Dzień Zaduszny). Msze Święte: godz. 6.30, 8.00 z procesją na Cmentarz na Kopani i o godz. 17.00.

4. Na wypominki jednorazowe lub roczne można składać w Kancelarii Parafialnej.
*Za dusze zmarłych można ofiarować również odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: we Wszystkich Świętych, w Dzień Zaduszny i w oktawie – do 8 listopada, nawiedzając cmentarz z modlitwą za zmarłych.

5. Bardzo prosimy, przy porządkowaniu swoich grobów na cmentarzu, aby do kontenerów nie wrzucać trawy i liści, lecz tylko szkło i plastik.

6. We Wszystkich Świętych na naszym Cmentarzu odbędzie się KWESTA na modernizację ogrzewania naszego kościoła.

7. Pierwszy czwartek miesiąca – NOWENA DO BŁ. ANIELI SALAWY.
*Spotkanie rodziców i dzieci z klas III, przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej – po Mszy Świętej wieczornej, około godz. 17.30.

8. W pierwszy piątek spowiedź święta od godz. 15.30.
*Po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy wszystkich na spotkanie Wolontariatu bł. Anieli Salawy.

9. W pierwszą sobotę – odwiedziny CHORYCH z posługą sakramentalną, od godz. 8.30.
*Po Mszy Świętej Wieczornej zapraszamy na spotkanie Grupy Apostolskiej i Małego Apostoła.

10. W najbliższą sobotę (5 XI), w Starym Kościele, o godz. 18.00 odbędzie się charytatywny Spektakl Teatralny pt. „PROMIENIE MIŁOSIERDZIA”, w wykonaniu uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej w Łyczance. Serdecznie ZAPRASZAMY.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Wrzosowej, spod numerów: 2 – 39.