1. Trwa oktawa po uroczystości Wszystkich Świętych. Nawiedzając cmentarz z modlitwą za zmarłych w stanie łaski uświęcającej, pod zwykłymi warunkami, można zyskać odpust zupełny i ofiarować go za duszę zmarłych.
Do środy przed Mszą Świętą wieczorną, czyli o godz. 16:30, będą wypominki jednorazowe z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

2. Dzisiaj przypada wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
Po południu: 15:30 Nieszpory; 16:00 Msza Święta.

3. W czwartek spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, po Mszy Świętej wieczornej.
* O godz. 17:00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas VIII.

4. W sobotę, 10 listopada, o godz. 16:00 zapraszamy wszystkich na Uroczystość religijno-patriotyczną, z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości. Uroczystościom będzie przewodniczył Jego Ekscelencja ksiądz arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski. W programie będzie:
1) Poświęcenie na cmentarzu tablicy z imionami mieszkańców Sieprawia, którzy zginęli w czasie I Wojny Światowej.
2) Poświęcenie na placu sanktuaryjnym pomnika „Naucz nas być wolnymi”. Pomnik ten tworzą: rzeźba przedstawiająca św. Jana Pawła II Wielkiego wraz z Jego modlitwą do Anieli Salawy, w której powierza Jej opiece naszą Ojczyznę oraz trzy tablice na których błogosławiona Sieprawianka daje nam przykład modlitwy, pracy i miłosierdzia. Są to postawy człowieka prawdziwe wolnego.
3) Po przejściu do Sanktuarium Msza Święta w intencji Ojczyzny.
4) Ciąg dalszy Uroczystości nastąpi w szkole. Tam będzie program artystyczny pt. „Niepodległość to znaczy wolność”.

5. W pierwszych dniach tego tygodnia zostaną zamontowane pozostałe elementy Pomnika Jubileuszowego - cztery tablice.
* Projekt i odlew pomnika i płaskorzeźb wykonał artysta Andrzej Szczepaniec z Tenczyna. Elementy z granitu – Jerzy Baran z Zakliczyna.
* Dziękujemy za wszelkie ofiary, dzięki którym w Jubileuszowym Pomniku zostaną utrwalone najpiękniejsze karty historii Polski i Kościoła.
* W czasie kwesty we Wszystkich Świętych zebrano 7039,53 zł i 2,5 euro. Bóg zapłać!

6. W przyszłą niedzielę Narodowe Święto Niepodległości, wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. Odpust w kościele św. Marcina. Suma odpustowa, zamiast w Sanktuarium, będzie odprawiona
w kościółku św. Marcina, o godz. 11:00. Przy kościele do puszek będzie zbiórka na wsparcie organizacji Światowego Dnia Ubogich.
* W Starym Kościele (za tydzień) o godz. 15:00 odbędzie się koncert ku czci Św. Jana Pawła II
pt. „Nie zapomnij”, z udziałem chóru Szkoły Podstawowej klas 0-3 i zespołu instrumentalnego GOKiS. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8:00, prosimy rodziny z ul. Wrzosowej, spod numerów 80 do 132.
O sprzątanie w kościele św. Marcina na odpust – we środę, prosimy rodziny z ul. Anieli Salawy.

8. Grupa Apostolska zaprasza na spotkania dzieci i młodzież na spotkania w sobotę, po wieczornej Mszy Świętej.

9. We wtorek o godz. 15.00 pogrzeb + Ryszarda Krawczaka. Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie.