1. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Gościmy ks. bpa Antoniego Długosza, który będzie głosił Słowo Boże.
Dziś o 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, o 16.00 Msza Święta. Msza w Olszowicach o 12.00. Ofiary zbierane dzisiaj są przeznaczone na cele rekolekcyjne.

2. Spotkania rekolekcyjne dla dorosłych codziennie o 7.30 i o 18.00. Uczniowie będą uczestniczyć w swoich spotkaniach zgodnie z programem, przychodząc ze szkół.
*W poniedziałek o 16.00 Msza dla chorych. Pół godziny wcześniej możliwość spowiedzi. Prosimy o pomoc osobom starszym i chorym w dotarciu do kościoła.
*Także w poniedziałek o 20.00 Msza Święta dla młodzieży ponadgimnazjalnej, studiującej i pracującej.
*wtorek to dzień Sakramentu Miłosierdzia. Spowiedź od 8.00 do 12.00 z 30 minutową przerwą o 10.00, oraz od 14.30 do 18.00 z 30 minutową przerwą od 16.00. Zachęcamy do spowiedzi, zwłaszcza kandydatów do bierzmowania i ich świadków oraz rodziny. Prosimy nie odkładać spowiedzi na później.
*w środę o 16.00 Msza w Olszowicach, o 18.00 bierzmowanie naszej młodzieży.
Na Mszy o 13.00 będziemy prosić o bł. Boże dla zdających egzaminy.

3. Od tej niedzieli zmieniamy godzinę wieczornej Mszy Świętej na 18.00.

4. W szkole w Sieprawiu trwa dzisiaj rejestracja dawców szpiku.

5. W czwartek nowenna do bł. Anieli Salawy, modlimy się o kanonizację naszej rodaczki.

6. W piątek wypada I piątek miesiąca. Prosimy, by korzystać ze spowiedzi we wtorek, w piątek nie będzie specjalnego czasu spowiedzi.

7. W piątek odbędzie się Droga Krzyżowa przez Siepraw. Rozpoczęcie o godz. 18.00 Mszą Świętą w sanktuarium. Zapraszamy wszystkich, niech będzie to nasze wyznanie wiary w Chrystusa, który za nas umarł i zmartwychwstał. Będzie to jedyne nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Sieprawiu (nie będzie dla dzieci i dla młodzieży).

8. W sobotę wizyta u chorych z Panem Jezusem. Jest to okazja do spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej. Chorych można zgłaszać w zakrystii.

9. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do udziału w Konkursie Palm Wielkanocnych. Palmy należy przynieść do Domu Kultury 8 lub 9 kwietnia w godzinach od 8:00 do 15:00. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej Gminy Siepraw.

10. W piątek i w sobotę w Delikatesach Centrum i sklepie Euro w naszej parafii odbędzie się zbiórka żywności na rzecz najbardziej potrzebujących.

11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w dzisiejszej Niedzieli artykuł o sieprawskim zespole Noro Lim. Na parapetach wyłożone są darmowe egzemplarze Miłujcie się.

12. Organizowany jest wyjazd do Myślenic 14.04. na misterium Męki Pańskiej. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do 7.04. do Anny Pietrzyk z Łyczanki. Wyjazd z parkingu przy kościele o 14.30.

13. W zakrystii do nabycia Baranki Wielkanocne Caritas.

14. Bóg zapłać za porządki przed bierzmowaniem, o sprzątanie prosimy mieszkańców ul. Lipowej nr 35 – 51 oraz z ul. Bocznej.

15. Do wieczności w minionym tygodniu odeszły: + Cecylia Przęczek oraz + Maria Siwek. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.