Dzisiaj na Mszy Świętej, o godz. 9.30 – ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ, którą przeżywamy razem z dziećmi z klas IV.

O godz. 15:30 nabożeństwo majowe, o 16:00 Msza Św. W tygodniu – nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30. Olszowicach o godz. 18.00 (w piątek i w niedziele po Mszy św.); w Łyczance, o 19.00 (w niedziele o 15.00).

Dzisiaj 3 niedziela miesiąca. Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą tacę na inwestycje w naszym kościele.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek Święto św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika. Patrona Polski. Był on jezuickim kapłanem, gorliwym głosicielem Ewangelii, który pracował na rzecz jedności Kościoła i ojczyzny. Zginął śmiercią męczeńską w 1657 roku.

Środa - 102. rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II. To kolejna okazja, aby odkrywać na nowo słowa naszego Wielkiego Rodaka. Niech jego wstawiennictwo oraz orędownictwo Najświętszej Maryi Panny wyprasza nam Bożą pomoc w naszym codziennym życiu.

Piątek - Trzeci piątek – JERYCHO W SIEPRAWIU. Możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w godzinach 15.00 – 21.00. Rozpoczęcie – wspólnym odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie o 21.00 Apelem Jasnogórskim.

W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii ks. Sławomira ze zgromadzenia księży Michalitów z Młochowa k. Nadarzyna, który będzie na Mszach św. głosił słowo Boże. Po Mszach będzie możliwość materialnego wsparcia do puszek budowy kościoła p.w. św. Michała Archanioła w Młochowie.

Bóg zapłać Rodzicom dzieci z rocznicy Komunii Świętej za sprzątanie kościoła i wykoszenie trawników wokół kościoła i plebanii. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Parafian z ul. Myśliwskiej od nr 3 do 70.

W zakrystii można nabyć kopie obrazu Ikony Św. Rodziny - w cenie 60 zł. i 90 zł.

W dniach 20 – 28 czerwca organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do ks. Michała.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli” „Gościa Niedzielnego”, miesięcznika „Staś” dla dzieci a także bezpłatny poradnik dla rodziców „Dzieci w Wirtualnej Sieci”.