1. Dziś – pierwsza niedziela: ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.
*Przypada wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
*Msze Święte -jak zwykle. Po południu: godz. 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta .*Finałowy Koncert GOSPEL, o godz. 17.30 w hali sportowej w Sieprawiu.

2. Poniedziałek – wsp. Św. męczenników japońskich Pawła Miki i towarzyszy.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Piątek - wsp. Św. Scholastyki, dziewicy.
Sobota - wsp. Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.
*W tym dniu przypada XXV już Światowy Dzień Chorego.

3. Przepraszamy za błędną informację przekazaną tydzień temu na temat 40-godzinnego Nabożeństwa.
To nabożeństwo rozpocznie się w przyszłą niedzielę – za tydzień. Czterdziestogodzinne nabożeństwo ma charakter pokutny, wynagradzający za grzechy osobiste i społeczne.
Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie po „ósemce” do rozpoczęcia Mszy Świętej o godz. 9.30 oraz od zakończenia Sumy (około godz. 12.00) do godz. 16.00.
Od godziny 15.30 – Adoracje poprowadzi kapłan.

4. 22 lutego 2017 r. weźmiemy udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie. Na ten dzień pielgrzymowania do papieskiego Sanktuarium na Białych Morzach zostały zaproszone dekanaty: Dobczyce, Mogilany, Niegowić i Wawrzeńczyce.
Archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 17.00. Po Eucharystii tradycyjnie wyruszy Procesja światła z relikwiami św. Jana Pawła II, w czasie której będziemy rozważać tajemnice różańcowe.

5. Bóg zapłać młodzieży za rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej.
Bóg zapłać wyznaczonym rodzinom i za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty.
O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Słowiańskiej, spod numerów: 38 – 52.

6. Do wieczności odeszli: śp. +Adela Ożóg i + Mieczysław Kopta.
Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.