1. Dzisiaj, na Mszy Św. o godz. 9.30 – ROCZNICA I Komunii Świętej dzieci z klas IV.
*Na sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.
*O godz. 15.30 – Nabożeństwo Majowe do NMP; 16.00 – Msza Święta.
*Trzecia niedziela - Duszpasterska Rada Parafialna zbiera ofiary na inwestycje parafialne: - na posadzkę w Starym Kościele. Wdzięczni, składamy za nie BÓG ZAPŁAĆ.

2. Zgodnie z postanowieniem Konferencji Episkopatu Polski uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego zostaje przeniesiona z czwartku na 7 niedzielę wielkanocną, czyli w przyszłą niedzielę.
Dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące – „dni krzyżowe” – będą przeżywane jak dotychczas, czyli w poniedziałek, wtorek i środę. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach na modlitwę, aby Bóg oddalił klęski żywiołowe i aby ustał głód na świecie.
W poniedziałek – procesja o 17.30 pod Krzyż Misyjny (Msza Święta w Sanktuarium).
We wtorek – procesja o 17.30 do kościółka Św. Marcina i tam Msza Święta.
We środę – procesja o 17.30 do Starego Kościoła i tam Msza Święta.

3. W czwartek, 25 V spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas II Gimnazjum.

4. W piątek przypada wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera.

5. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu informuje, że w sobotę (27 V) nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Sieprawia oraz czasowe wyłączenie dróg z ruchu pojazdów od godz. 12.50 – 14.10. Wyłączenie z ruchu na ulicach: Jana Pawła II, Słowiańska, Na Grobli, Anieli Salawy, Św. Marcina, Ks. Jana Przytockiego. Wyłączenie związane jest z organizacją IV Biegu Sieprawska 5-tka. Podczas imprezy zostanie przeprowadzona zbiórka „do puszek” na rzecz 1,5 rocznego Franciszka mieszkańca Gminy Siepraw chorego od urodzenia. Pomóżmy Frankowi w powrocie do zdrowia i do domu.
*W dniu 31 V (środa) od godz. 8.00 w Przychodni Lekarskiej przy ul. Jana Pawła II 38 w Sieprawiu odbędzie się badanie USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek,, USG płuc, USG stawów, USG piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania – 55 zł. Bliższe informacje
w Przychodni.
*Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie rozpoczął rekrutację na poszczególne kierunki studiów. Szczegóły na stronie internetowej UPJPII.

6. Rodzicom dzieci z rocznicy Komunii Świętej dziękujemy za zrobienie porządków w kościele i wokół kościoła. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Ks. Jana Przytockiego, spod numerów: 28 – 67.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W bieżącym numerze Niedzieli zachęcamy do lektury artykułu o rozwijającym się w pobliskiej Włosani kulcie św. Rity.

8. Do wieczności odeszła śp. Zofia Tylek. Wieczne odpoczywanie, racz jej dać, Panie.