1. Msze Święte – jak zwykle. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy drugi dzień 40-godzinnego Nabożeństwa. Przebłagalna Adoracja Najświętszego Sakramentu jest od Mszy Świętej o godz. 8.00 do rozpoczęcia Mszy Świętej o godz. 9.30 i ciąg dalszy Adoracji po Sumie do Mszy Świętej o godz. 16.00. Od 15.30 będą śpiewane Nieszpory oraz Modlitw za Ojczyznę i za naszą Archidiecezję.

2. Dzisiaj trzecia niedziela. Na ofiarowanie, Duszpasterska Rada Parafialna zbiera ofiary na Inwestycje Parafialne – na remonty i odnowę naszych świątyń, z okazji 25-lecia Konsekracji Sanktuarium.
*Za składane ofiary – serdeczne Bóg zapłać.

3. Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Piątek - trzeci piątek. JERYCHO W SIEPRAWIU. Nawiedzajmy jak najliczniej Najświętszy Sakrament wystawiony do Adoracji w Kaplicy Matki Bożej Kawęcińskiej, w godzinach od 15.00 do 21.00. O godz. 15.00 – wspólna Koronka do Bożego Miłosierdzia; o godz. 21.00 – wspólny Apel Jasnogórski.
Sobota – święto Katedry św. Piotra, apostoła. Przypomina ono, że Stolica Apostolska jest podstawą jedności Kościoła. Modlimy się tego dnia, aby „pośród zamętu świata nasza wiara pozostała nienaruszona”.

4. W niedzielę 23 lutego o godz. 14.00 odbędzie się na Sali konferencyjnej w Sieprawiu karnawałowy koncert Orkiestry Dętej Sieprawianka. Podczas Koncertu odbędzie się zbiórka na leczenie Marysi Miąsko chorej na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Wrzucając wolne datki do puszki będzie możliwość otrzymania płyty Orkiestry Dętej Sieprawianka.
*”Fundacja Zbieramy Razem”, podczas Kwesty w ubiegłą niedzielę, przy naszym Sanktuarium, na leczenie Klaudii Mistarz, zyskała kwotę 5.792 zł. i wszystkim Ofiarodawcom serdecznie dziękuje.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W dzisiejszym tygodniku „Niedziela” m.in. artykuł o warsztatach Gospel w Sieprawiu.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Myśliwskiej, spod numerów: 30 – 66.

7. Do wieczności Bóg powołał śp. +Kazimierza Fudali, śp. Julię Pitala.
Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie...