1. Msze Święte – jak w niedziele.
*Składka jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
*Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.

2. Trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Uroczystość Bożego Miłosierdzia – w Niedziele po Zmartwychwstaniu. Centralne uroczystości – w Sanktuarium w Łagiewnikach.
*Przy naszym Sanktuarium, w Niedziele Miłosierdzia odbędzie się KWESTA POLA NADZIEI na Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

3. Dni w Oktawie po Zmartwychwstaniu Pańskim są jak jeden świąteczny dzień.
W piątek, w Oktawie, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Jutro przybędzie do naszego Sanktuarium, do relikwii bł. Anieli Salawy, Pielgrzymka z Leszczyn, a w sobotę – Pielgrzymka z Konina, z parafii św. Marii Magdaleny.
*W środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
*W czwartek – spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII.
*W piątek – spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VI.

5. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, w naszej Parafii będzie w drugą niedzielę maja – 12 maja, na Sumie, o godz. 11.00.
*Rocznica Pierwszej Komunii Świętej tydzień później – 19 Maja, o godz. 9.30.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w Wielki Czwartek i w Wielką Sobotę. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy 54 – 62.