Msze Święte – jak w niedziele.

Składka jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.

Trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj po Mszy św. o 11.00. W tygodniu po Mszy św. o 18.00. Uroczystość Bożego Miłosierdzia – w Niedziele po Zmartwychwstaniu. Centralne uroczystości – w Sanktuarium w Łagiewnikach.

Dni w Oktawie po Zmartwychwstaniu Pańskim są jak jeden świąteczny dzień.

W piątek, w Oktawie, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W przyszłą niedzielę 24 kwietnia o godz. 18.00 w Starym Kościele odbędzie się koncert finałowy WARSZTATY GOSPEL. Podczas koncertu będą zbierane datki na hospicjum dla dzieci w Krakowie.

25 i 26 kwietnia nasze Sanktuarium nawiedzi Ikona Świętej Rodziny, która peregrynuje po całej archidiecezji krakowskiej. Będzie to dla nas okazja do wspólnej modlitwy za rodziny i małżeństwa w naszej parafii. Powitanie Ikony w poniedziałek 25 kwietnia o godz. 15.30. Informacje o peregrynacji na plakatach.

Niech dla wszystkich rodzin będzie to czas modlitwy, czuwania i zatroskania, aby wszystkie one były coraz bardziej Bogiem silne.

Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie dziękuje naszej parafii za życzliwość i możliwość promocji Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z ofiar ze sprzedaży wyrobów z Ziemi Świętej i zbiórki do puszek zebrane zostało 21 801 zł, 1 euro i 20 dolarów kanadyjskich.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w Wielką Sobotę. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy: Jasnej, Św. Marcina i Św. Michała.