1. W niedzielę w oktawie Narodzenia Pańskiego wypada święto ŚWIĘTEJ RODZINY, JEZUSA, MARYI i JÓZEFA. Po każdej Mszy Świętej błogosławimy poszczególne Rodziny, obecne na Eucharystii.

2. Po południu, o godz. 16.00 – Msza Święta połączona z Nieszporami i nabożeństwem na zakończenie Roku 2017.

3. Jutro – NOWY ROK 2018.
*Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte będą jak w niedzielę.
*51 Światowy Dzień Pokoju
*Można uzyskać odpust zupełny za pobożne odśpiewanie lub odmówienie Hymnu O STWORZYCIELI, DUCHU, PRZYJDŹ, w celu uproszenia Bożej pomocy na cały rok. Składka jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II NIE LĘKAJCIE SIĘ.

4. Wtorek – wsp. świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
Środa - wsp. Najświętszego Imienia Jezus.
Czwartek – pierwszy czwartek, Nowenna do B. Anieli Salawy z modlitwą o rychłą kanonizację naszej Rodaczki.
Piątek - pierwszy piątek. Spowiedź od godz.15.30; w Olszowicach o godz. 17.30.
Sobota - UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO.
Msze Święte – jak w niedzielę. Składka przeznaczona jest na misje.
Błogosławienie kredy i kadzidła.
*O godz. 18.00, w tutejszym Sanktuarium, tradycyjnie, w święto Trzech Króli odbędzie się KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK, pod tytułem PRZYJDŹ i TRWAJ, w wykonaniu Chóru dziecięcego Szkoły Podstawowe w Sieprawiu i Zespołu instrumentalnego GOKiS. Serdecznie zapraszamy.

5. W przyszłą niedzielę – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO, koniec okresu Narodzenia Pańskiego.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. O sprzątanie Domu Bożego w piątek, prosimy Rodziny z ulicy Różanej.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w dzisiejszej „Niedzieli” polecamy zaproszenie do udziału w konkursie po zapoznaniu się z recenzją książki o św. Rodzicach św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

8. PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ
2.01. wtorek – od 14.00 ul. Wrzosowa, - od 15.00 ul. Zagórze, Dworska.
3.01. środa – od 8.00 ul. Słowiańska, - od 8.30 ul. Graniczna, Królewska, Kręta, Mostowa
4.01. czwartek – od 8.00 ul. Jana Pawła II od poczty lewą stroną do p. Matysa i powrót prawą stroną oraz ul. Na Grobli, - od 15.00 ul. Zielona, Św. Michała, Św. Marcina.
5.01. piątek – od 14.00 ul. Zachodnia, - od 14 ul .Wiśnicz.
8.01. poniedziałek – od 8.00 ul. Jana Pawła II od Róży do poczty i z powrotem, zakończenie u p. Malec, - od 13.00 ul. Myśliwska.