1. Po każdej Mszy Świętej – błogosławienie rodzin.
*Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Poniedziałek /jutro/ - siódmy dzień oktawy Narodzenia Pańskiego. Wspomnienie św. Sylwestra I, papieża.
*Msza Św. – o godz. 6.30 oraz o godz. 17.00, połączona z Nieszporami i nabożeństwem na zakończenie roku 2018.
*Na Mszy Świętej – podsumowanie kończącego się roku. Za odśpiewanie w kościele hymnu CIEBIE BOGA WYSŁAWIAMY, w celu podziękowania za otrzymane w ciągu roku dobrodziejstwa można uzyskać odpust zupełny.

3. Wtorek – oktawa Narodzenia Pańskiego – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI. 1 stycznia. Nowy Rok 2019. Za odśpiewanie w kościele hymnu O STWORZYCIELU, DUCHU, PRZYJDŹ, w celu uproszenia Bożej mocy na cały rok, można uzyskać odpust zupełny.
*W Nowy Rok przypada 52. Światowy Dzień Pokoju. Msze Święte – jak w niedzielę.
*Składka jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II NIE LĘKAJCIE SIĘ.

4. Środa - wsp. Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. *Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek - wsp. Najświętszego Imienia Jezus. Pierwszy czwartek.
*Nowenna do Bł. Anieli Salawy.
Piątek - pierwszy piątek. Spowiedź od godz. 16.00; w Olszowicach, o 17.30 i tam Msza Święta o godz. 18.00. W piątek (!) od godz. 8.30 – wizyta u Chorych
Sobota - W pierwszą sobotę – 5 stycznia, w Katedrze na Wawelu, o godz. 10.00 będzie uroczystość biskupich święceń ks. profesora Janusza Mastalskiego, rektora naszego Wyższego Seminarium Duchownego, którego Ojciec Święty Franciszek mianował biskupem pomocniczym Archidiecezji Krakowskiej. Pamiętajmy w naszych modlitwach w intencjach biskupa nominata.

5. Niedziela – 6 stycznia: UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO (TRZECH KRÓLI).
*Ministranci w tę uroczystość będą rozprowadzali kadzidełka.
*O godz. 17.00 odbędzie się na Plebanii Opłatek dla Liturgicznej Służby Ołtarza, z podsumowaniem roku.

6. 6 stycznia, o 14.30 w naszym Sanktuarium odbędzie się tradycyjny KONCERT KOLĘD pod nazwą „A my do Betlejem” w wykonaniu Chóru Dziecięcego Szkoły Podstawowej w Sieprawiu z Zespołem Kameralnym Gminy Siepraw. Zapraszamy.

7. *20 stycznia, o godz. 14.30, na Sali Konferencyjnej odbędzie się Opłatek Seniorów. Zapisy w Zakrystii oraz w Urzędzie Gminy do 14 stycznia.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Jana Pawła II, nry: 2 – 18.

9. PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ

10. Do wieczności odszedł śp. Tadeusz Wojtycza. Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie.