1. Przeżywamy UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. W związku z decyzją władz państwowych cmentarz parafialny musi być zamknięty do 2 listopada włącznie. Uroczystości pogrzebowe odbywają się normalnie. W związku z tym procesje żałobne na cmentarzach dziś i jutro zostają odwołane. Zachęcamy do modlitwy za naszych bliskich zmarłych w domach lub w kościele. W tym roku odpust ofiarowany za zmarłych można uzyskać przez cały miesiąc listopad, nawiedzając kościół lub kaplice publiczną. Należy odmówić Ojcze nasz i Wierzę w Boga, oraz trzeba wypełnić inne warunki, jak spowiedź, Komunia Św. i modlitwa wg. intencji Ojca Świętego.

2. Msze Święte do południa – jak w niedzielę. Po południu – o godz. 14.00 – Msza Święta Zbiorowa za dusze zmarłych. Po Mszy Świętej o 14.00 – Różaniec z wypominkami za zmarłych.
*Wypominki jednorazowe będą od wtorku do piątku, o godz. 16.30.
*Od jutra, Msze Święte wieczorne w zwykłe dni będą o godz. 17.00.
*Jutro – DZIEŃ ZADUSZNY. Msze Święte: 6.30, 8.00, po Mszy - Różaniec z wypominkami za zmarłych i wieczorem o godz. 17.00.

3. Poniedziałek – wsp. Wszystkich Wiernych Zmarłych.
Środa – wsp. św. Karola Boromeusza, biskupa
Czwartek - pierwszy czwartek – NOWENNA DO BŁ. ANIELI SALAWY.
Piątek – pierwszy piątek – spowiedź od 15:30.
Sobota - pierwsza sobota – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od 8:30. Zapisy chorych w zakrystii.
*Dzisiaj wypominki można zgłaszać w zakrystii.

4. W dalszym ciągu ks. Proboszcz przebywa w szpitalu. Jego stan zdrowia się poprawia. Księża wikariusze nadal muszą przebywać w kwarantannie domowej na plebani. Bóg zapłać wszystkim księżom, którzy w tych trudnych chwilach pomagają i podejmują posługę duszpasterską w naszej parafii. Wam drodzy Parafianie Bóg zapłać za modlitwę, dobre słowo i wszelką pomoc.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Parafian z ulicy Galicyjskiej, spod numerów: 14 – 126.

6. Do wieczności Bóg powołał śp. +Zbigniewa Musiała, +Władysława Kowalczyka, +Krystynę Pitala (Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 2.11. o godz.11.30).
Ich dusze oraz dusze naszych bliskich zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu.
WIECZNE ODPOCZYWANIE, RACZ IM DAĆ, PANIE!