1. Dziś przypada święto Świętych Cyryla, Mnicha, i Metodego, Biskupa, Patronów Europy, oraz świętego Walentego.
*O godz. 15.00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
*Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II NIE LĘKAJCIE SIĘ!

2. Poniedziałek – godz. 17.30, na Plebanii, KATECHEZA PRZEDCHRZCIELNA.
Wtorek – spotkanie kandydatów do bierzmowania, klasy I, o godz. 17.00.
Środa – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
*O godz. 18.00 – Na plebanii spotkanie Komitetu Parafialnego Światowych Dni Młodzieży.
Czwartek – spotkanie kandydatów do bierzmowania kl. III, o godz. 17.00.
Piątek - Droga Krzyżowa: godz. 16.00 – DZIECI;
po Mszy Świętej o 17.00 – DOROŚLI;
godz. 20.00 – MŁODZIEŻ.
W Olszowicach – o 18.00.

3. Piątek – trzeci piątek. Od godz. 15.00 do 21.00 – JERYCHO W SIEPRAWIU.
Zachęcamy do osobistej Adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
Prośmy Boga o łaskę dobrego przeżycia Rekolekcji Wielkopostnych i spowiedzi rekolekcyjnej.
*Rekolekcje będą w dniach 6 – 9 marca (od czwartej niedzieli W.P. do środy).
W najbliższym czasie każdej rodzinie doręczony zostanie PROGRAM REKOLEKCJI, który pomoże wcześniej zaplanować bardzo ważny czas na sprawy duszy i zbawienia.

4. W przyszłą niedzielę – trzecia niedziela. Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu dzieciom.
*Ofiary w trzecią niedzielę składamy na inwestycje parafialne.

5. Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej „BĄDŹMY RAZEM” prosi nas o przekazanie 1% podatku na pomoc hospicyjną na naszym terenie. Wystarczy wpisać w formularzu PIT numer KRS Stowarzyszenia. Niczego przy tym nie tracimy, a wiele zyskują ciężko chorzy.
Ulotki na temat działalności hospicyjnej i możliwości pomocy są do pobrania z ołtarza w Kaplicy Bł. Anieli Salawy. (Numer KRS Stowarzyszenia: KRS 000343690).

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Galicyjskiej, spod numerów: 126 – 166.

7. Do wieczności odeszli od nas ś. p. Tadeusz Baran i Wioletta Gołąb – pogrzeb we wtorek o godz. 14.00.
Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie.