1. Msze Święte – jak zwykle. Z racji I niedzieli po każdej Mszy Świętej – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Poniedziałek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.
O godz. 6.00 wyjazd na wycieczkę parafialną z parkingu kościelnego.
O godz. 19.00, w Starym Kościele, kolejne spotkanie Parafialnego Chóru.
Zainteresowanych serdecznie zapraszamy na to spotkanie.
Wtorek - wsp. św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy.
Środa - wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
*Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek - pierwszy czwartek, Nowenna do Bł. Anieli Salawy.
*Formacyjne spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
*W pierwsze czwartki modlimy się w sposób szczególny o powołania kapłańskie i zakonne.
Piątek - wsp. św. Jana z Dukli, prezbitera.
*O godz. 8.00, Mszą Świętą rozpoczęcie Parafialnej Pielgrzymki do Fatimy i Santiago de Compostela.

3. Od tego tygodnia Msze Święte w dni zwykłe będą odprawiane według grafiku wakacyjnego. Rano o godz. 6.30 będą codziennie. Wieczorem, o godz. 18.00 będą w każdą środę i w każdą sobotę, oraz w pierwsze czwartki, a także w pierwsze i trzecie piątki.
*Serdecznie witamy Gości, którzy w okresie wakacji odwiedzają naszą Parafię. Życzymy wszystkim dobrego odpoczynku i wielu Bożych łask za przyczyną Bł. Anieli Salawy.

4. 10 lipca 2016 r. – to jest w przyszłą niedzielę przez naszą Parafię będzie przechodziła XXXIII Piesza Pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę i zatrzyma się na 60 minutowy odpoczynek przy naszym kościele. Osoby, które chciałyby pomóc w ugoszczeniu Pielgrzymów zapraszamy na spotkanie organizacyjne we środę, o godz. 19.00.

5. Urząd Gminny Siepraw informuje, że półkolonia wakacyjna rozpoczyna się w poniedziałek 4 lipca w godzinach od 10.00 do 14.30 w poszczególnych placówkach wypoczynku. Jest prośba o zachowanie ostrożności na parkingach i drogach dojazdowych do placówek wypoczynku.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Zacisze, spod numerów od 2 do 24.

7. Do wieczności odeszli; śp. Stanisława Bętkowska i śp. Aleksandra Baran. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.