Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta. W naszej parafii witamy o. Piotra Bielewicza, proboszcza katedry w Pińsku na Białorusi, który głosi Słowo Boże.

W poniedziałek, o godz. 18:30, katecheza przed chrzcielna na plebanii.
Wtorek – ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA, OPATA, patrona Europy.
Środa - wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męczennika.
Czwartek - wsp. śww. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
Sobota - wsp. św. Bonawentury, bpa i doktora Kościoła.
*W przyszłą niedzielę, na sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.

Dzisiaj - w naszym Sanktuarium, relikwie bł. Anieli Salawy nawiedzi pielgrzymka z Hiszpanii – Franciszkański Zakon Świeckich.

10 lipca /poniedziałek/, około godz. 16.45 zatrzyma się przy naszym Sanktuarium XXXIV Piesza Pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę.

15 lipca, o godz. 7.30, przyjmiemy Pieszą Pielgrzymkę z Węgier do Łagiewnik.

20 lipca – przybędzie Pielgrzymka FZŚ z Piły (około południa). W programie: Msza Święta i spotkanie z naszą Wspólnotą Trzeciego Zakonu.

W tym tygodniu porządek Mszy Świętych według planu wakacyjnego. Msze Święte wieczorne będą w środę i w sobotę. Rano zawsze o godz. 6.30.

W przyszłą niedzielę - Duszpasterska Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na inwestycje parafialne: - na posadzkę w Starym Kościele. Wdzięczni, składamy za nie BÓG ZAPŁAĆ.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę, o godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Ogrodowej, spod numerów 50 – 62.

Parafia Narodzenia NMP w Gaju, wraz Biurem Pielgrzymkowym ORLANDO w Skawinie, organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej: „Śladami Chrystusa” w terminie: 19.02. – 26.02.2018 r. Koszt pielgrzymki : 930 USD/os. plus 60 USD (płatne w dniu wyjazdu). Ze względu na konieczność przedpłaty biletów lotniczych do 21 lipca należy wpłacić 200 USD/os. zaliczki. Dopłata do całości pielgrzymki do 10 stycznia 2018 r. Szczegółowy plan pielgrzymki wraz z kontaktem do zapisu znajduje się na stronie internetowej parafii.

W bieżącym numerze Niedzieli znajduje się wywiad z kapłanem naszej parafii. Polecamy!