1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Poniedziałek - wspomnienie św. Jana z Dukli,
Środa – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
Czwartek - święto św. Benedykta, patrona Europy,
Piątek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,
Sobota – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

3. 10 lipca (środa), około godz. 15.30 zatrzyma się przy naszym Sanktuarium XXXVI Piesza Pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę. Prosimy osoby chętne, o pomoc w przyjęciu Pielgrzymów.

4. W przyszłą niedzielę, 14.07. zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie 8-letniej Karolinki, mieszkanki Zakliczyna, chorującej na ostrą białaczkę limfoblastyczną. To już trzeci nawrót choroby, jedynym ratunkiem jest przeszczep szpiku kostnego.
W dniu dzisiejszym, w Szkole Podstawowej w Zakliczynie, od 16.00 do 21.00 odbędzie się dzień Dawcy Szpiku Kostnego, będzie można zarejestrować się, jako potencjalny dawca.

5. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza w dniu 10 sierpnia, na Piknik w Sieprawiu, połączony z jubileuszem Orkiestry Dętej „Sieprawianka”. Szczegóły na plakatach.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę, wyjątkowo, z powodu pogrzebu, o godz. 7.30, prosimy Parafian z ulicy Zachodniej, spod numerów: 1-11.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W bieżącej Niedzieli polecamy m.in. krótki i na czasie tekst pt. "Integralny wypoczynek".

8. Do wieczności odeszły + Irena Sołtys oraz + Barbara Stryszowska. W sobotę o godz. 10.00 pogrzeb + Aleksandra Strużyńskiego. Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie.