1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
*Około godziny 16.00 przy naszym Sanktuarium zatrzyma się XXXIII Piesza Pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę, na 60 minutowy odpoczynek. Proszę Wolontariuszy i osoby chętne o pomoc w ugoszczeniu Pielgrzymów, a oni w zamian poniosą nasze intencje przed Tron Matki Bożej Królowej Polski.

2. Poniedziałek – ŚWIĘTO Św. BENEDYKTA, opata, patrona Europy.
*O godz. 19.00 – Katecheza przedchrzcielna.
*O godz. 19.00, w Starym Kościele kolejne spotkanie powstającego Chóru Parafialnego
Wtorek - wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
Środa - wsp. świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
*Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek- wsp. św. Henryka, cesarza.
Piątek - wsp. św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
*Trzeci piątek – „JERYCHO W SIEPRAWIU”.
Zachęcamy do osobistej modlitwy i adoracji Najświętszego Sakramentu.
Jerycho w Sieprawiu trwa od godz. 15.00 do 21.00.
Sobota - wsp. Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej).
O godz. 6.30 – Msza Święta zamówiona od IV Ołtarza na Boże Ciało.

3. W sobotę 16 lipca, około godz. 7.30 będzie przechodzić przez Siepraw Międzynarodowa Piesza Pielgrzymka z Węgier do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach. Zatrzymają się przy naszym Sanktuarium na półgodzinny odpoczynek. Prosimy o pomoc w zorganizowaniu śniadania dla Pielgrzymów. Osoby chętne prosimy na spotkanie na Plebanii we wtorek, o godz. 19.00.

4. Wszystkie Rodziny, które przyjmują do swoich domów Pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży prosimy na bardzo ważne spotkanie informacyjno-organizacyjne w tą środę – 13 lipca, po wieczornej Mszy Świętej. Spotkanie odbędzie się w Kaplicy Matki Bożej. Jeszcze brakuje miejsc dla przyjęcia Pielgrzymów, dlatego na to spotkanie prosimy również Rodziny, które jeszcze nie zadeklarowały gościnności Pielgrzymom, a zechcą podjąć decyzję ich przyjęcia.

5. Przed zbliżającymi się Światowymi Dniami Młodzieży – przypominamy, że to wydarzenie będzie miało miejsce w dniach od 21- 31 lipca – prosimy o AKCJĘ SPRZĄTANIA SIEPRAWIA – koszenie poboczy dróg, wycinanie krzaków koło drogi. Postarajmy się każdy koło swojej posesji, aby było miło spojrzeć na nasze domy, na naszą miejscowość, abyśmy pokazali się z jak najlepszej strony licznie przybyłym do nas Pielgrzymom.

6. Tydzień temu Redakcja NIEDZIELI przysłała do naszej Parafii większą ilość egzemplarzy tego Katolickiego Tygodnika. Jest w nim relacja z II Rodzinnego Pikniku w Sieprawiu. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w piątek wieczór prosimy Rodziny z ulicy Zacisze spod numerów 26 – 41.

8. Do wieczności odszedł śp. Marek Siatka. Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie.