1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
Trzecia niedziela. Ofiary dzisiaj są składane na Inwestycje Parafialne.
Bóg zapłać za ofiary na ten cel i za wszelkie ofiary na potrzeby Kościoła.

2. Poniedziałek – Święto św. Marii Magdaleny.
Wtorek - Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
Środa - wsp. św. Kingi, dziewicy.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek - Święto św. Jakuba, apostoła, a także wspomnienie św. Krzysztofa, Patrona kierowców i podróżujących. Msze Święte będą o godz. 6.30 i o godz. 18.00.Po każdej Mszy Świętej odbędzie się błogosławieństwo pojazdów mechanicznych.
Piątek - wsp. świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.

3. W najbliższą sobotę wypada ostatnia sobota miesiąca. Od 17.00 będzie w naszym kościele godzinne Nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi z Ostrowca Świętokrzyskiego. Po każdej Mszy Świętej Siostry będą zbierać ofiary na przeprowadzany przez nich remont Domu Dziecka.

5. Rodzice Karolinki z Zakliczyna dziękują z całego serca wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie finansowe na leczenie córki. Dzięki hojności parafian zebrano 12.883 zł. Zebrana kwota zostanie przekazana na zakup nierefundowanych leków dla Karolinki. Rodzice składają serdeczne podziękowanie wszystkim tym, którzy pomagali i pomagają Karolince, za wsparcie w walce z chorobą oraz za okazane serce i wrażliwość.

6. 30 lipca, we wtorek, parafia organizuje jednodniowy wyjazd dla dzieci i młodzieży szlakiem zamków i świątyń Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Zapisy w zakrystii.

7. Urząd Gminy Siepraw informuje, że półkolonia wakacyjna w 2019 r. w Gminie Siepraw rozpocznie się w poniedziałek 22 lipca o godz. 10.00 na Hali Sportowej w Sieprawiu. Planowane zakończenie zajęć o godz. 15.00.

8. Już kolejny raz jest przeprowadzana zbiórka złomu urządzeń elektrycznych i elektronicznych (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zużyty sprzęt można będzie składać przy Punkcie Informacyjnym na Parkingu. Odbiór złomu (zakończenie zbiórki) w tę środę, o godz. 15.00.
Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych Inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce prowadzonego przez Siostry Orionistki oraz Akcję „Wyprawka dla dzieci” prowadzoną w Kamerunie przez Siostry Pallotynki.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Parafian mieszkających na ulicy Zachodniej spod numerów: 31 – 60.

10. Bóg zapłać za pomoc w przyjęciu Pieszej Pielgrzymki z Trzemeśni na Jasną Górę i wczorajszą Pieszą Pielgrzymkę idącą z Węgier i Słowacji do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach.

11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.