1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym; 16.00 – Msza Święta.
*Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II Nie lękajcie się!
*W przyszłą niedzielę, DO PUSZEK będą zbierane ofiary na wsparcie projektów misyjnych DZIEŁO POMOCY „AD GENTES”.

2. Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustające Pomocy.
Czwartek /4 marca/ - święto św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej.
*Nowenna do bł. Anieli Salawy z modlitwą o jej rychłą kanonizację.
Piątek - Pierwszy piątek. Spowiedź od godz. 16.00; w Olszowicach, o godz. 17.30.
*Droga Krzyżowa; po Mszy Świętej o godz. 17.00 oraz o godz. 20.00.
Podczas Drogi Krzyżowej o godz. 20.00 jest możliwość przystąpienia do sakramentu pojednania i pokuty.
Sobota – Pierwsza sobota. Wizyta u Chorych z posługą sakramentalną. Rozpoczęcie, od godz. 8.30.
Chorych, którzy nie korzystają z posługi sakramentalnej w pierwsze soboty, odwiedzi ks. Rekolekcjonista w czasie Rekolekcji Wielkopostnych, 16 marca br. /wtorek/.
*Kancelaria we czwartek – w Wielkim Poście – została przeniesiona z godz. 16.00 na godzinę po Mszy Świętej wieczornej.

3. W przyszłą niedzielę /trzecią niedzielę Wielkiego Postu/, na Gorzkich Żalach będą zbierane ofiary na KWIATY DO GROBU PAŃSKIEGO.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę o godz. 8.00, prosimy Rodziny mieszkające na ulicy Kalinowej.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W bieżącym numerze „Niedzieli” m.in. artykuł o najstarszej, 110-letniej Małopolance.

6. Do wieczności odeszli: śp. +Michał Pietrzyk (pogrzeb jutro o godz. 13.30);
śp. +Tomasz Basista (pogrzeb we wtorek, o 9.00 na Cmentarzu w Batowicach);
śp. Jan Górnisiewicz (pogrzeb 7 marca o godz. 13.00).
WIECZNE ODPOCZYWANIE, RACZ IM DAĆ, PANIE...