1. Po południu: godz. 15.00 – Gorzkie żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i z kazaniem pasyjnym; 16.00 – Msza Święta.
*Podczas Gorzkich żali będzie składka na KWIATY DO GROBU PAŃSKIEGO.

2. Poniedziałek – wsp. św. Franciszki Rzymianki, zakonnicy.
O godz. 17.30 – Katecheza przedchrzcielna (na plebanii).
Wtorek - Rozpoczęcie NOWENNY do św. Józefa.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
*Po Mszy Świętej wieczornej – spotkanie Sekcji Charytatywnej
Duszpasterskiej Rady Parafialnej.
Piątek - DROGA KRZYŻOWA: 16.00 – DZIECI; po Mszy Świętej, o godz. 17.00 – DOROŚLI; 20.00 – MŁODZIEŻ.

3. W przyszłą niedzielę – trzecia niedziela. Składka podczas Eucharystii, będzie zbierana przez Duszpasterską Radę Parafialną na INWESTYCJE PARAFIALNE.
*Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.

4. Spotkania formacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędą się we wtorek 10 i w środę 11 marca. O godz. 17.00 Msza Św. a następnie spotkanie w kaplicy Matki Bożej.
*W piątek, o godz. 18.00, na plebanii – SPOTKANIE KOMITETU organizacyjnego ŚDM, a o godz. 18.30 – spotkanie WOLONTARIUSZY i tych, którzy jeszcze chcieliby się łączyć w to dzieło.

5. Za dziesięć dni, w środę 18 marca, o godz. 18.00, rozpoczniemy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. Program Rekolekcji jest na Tablicach Ogłoszeń i na stronie internetowej naszej Parafii.
*W tym tygodniu do każdej rodziny doręczą Program wolontariusze. W załączonej kopercie każda rodzina będzie mogła w odpowiednim dla niej czasie złożyć ofiarę na inwestycje parafialne, na potrzeby kościoła.
*W tym roku będziemy przeżywać 20-tą rocznicę konsekracji naszego kościoła, w przyszłym roku 25-tą rocznicę beatyfikacji Anieli Salawy i Światowe Dni Młodzieży. Przeżywamy też trzeci rok NOWENNY przed setną rocznicą śmierci Bł. Anieli Salawy. Te uroczystości wymagają od nas dużego zaangażowania. Z tymi uroczystościami wiążą się też nasze inwestycje parafialne.

6. W zakrystii można nabyć BARANKI CARITASOWE z cukru.

7. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i „Gorzkich Żali”.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, następujące Rodziny z ulicy Wiśnicz, spod numerów: 66 – 86, oraz z ulicy Za Górą , spod numerów 5 – 9.

9. W tym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Anna Wojtycza oraz śp. Anna Suder (pogrzeb jutro o godz. 13.00), śp. Mirosław Nowak (pogrzeb jutro, o godz. 15.00), śp. Anna Turcza (jej pogrzeb będzie we wtorek o godz. 15.00), Paweł Matoga oraz Zdzisława Borysewicz.
*WIECZNE ODPOCZYWANIE, RACZ IM DAĆ, PANIE.

INTENCJE MSZALNE: 9 III – 15 III 2015 r.

Poniedziałek:

6.30:

+Jadwiga Kicek –od rodziny Strzebońskich.

17.00:

1) +Rozalia Suder 23 r. śm. +Jan m. +Zofia +Maria cc.
      +Kazimierz s.

2) +Błażej Mielczarek 5 r. śm. +Janina ż. +Michał s.

Wtorek:

6.30:

1) +Stanisław Proszkowiec –od rodziny Gugałów.

2) Dziękczynna w 94 ROCZNICĘ  URODZIN z prośbą o dalszą

Opiekę Bożą dla Józefy Siatka.

17:00:

+Michał Skóra –od matki chrzestnej.

Środa:

6.30:

+Jadwiga Kicek –od rodziny Pietrzyk.

17.00:

+Anna Matoga –od siostry Zofii z rodziną.

Czwartek:

1) Dziękczynno-błagalna za przyczyną św. Jana Pawła II

w Bogu wiadomej sprawie.

2) +Anna Czerwień –od brata Adama z rodziną.

+Gabriel Matoga 6 r. śm.

Piątek:

6.30:

+Jadwiga Kicek –od rodziny Raczek.

17.00:

+Krystyna Wielgus w dniu imienin oraz +Anna Baran 39 r. śm.

Sobota:

6.30:

Dziękczynna w 1 rocznicę urodzin MARTYNY z prośbą  o Błog. Boże opiekę Matki Bożej i bł. Anieli Salawy.

17.00:

1) +Leon +Stefania Salawa +Jarosław Pitala.

2) +Barbara Tylek.

Niedziela:

6.30:

+Jakub Matoga –od syna Stanisława z rodziną.

8.00:

+Antoni Tylek +Zofia ż. ++z rodziny.

9.30:

+Józef Figiel.

11.00:

W intencji przyniesionych do chrztu świętego dzieci.

16.00:

+Andrzej Raczek 57 r. śm. +Helena ż. +Ludwik s.