1. Dziś – dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.
*Pierwsza niedziela. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
*Po południu: godz. 15.30 –Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Poniedziałek – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.
Wtorek - UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY. *Msze Święte: godz. 6.30, 17.00; w Olszowicach o 18.00.
*Rozpoczęcie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia. *W Rzymie Ojciec Święty otworzy Drzwi Święte, które są nazywane również Bramą Miłosierdzia.
*O godz. 17.00, podczas Mszy Świętej w naszym Sanktuarium – poświęcenie i wręczenie medalików dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej.

3. Piątek - o godz. 19.30 spotkanie Wolontariszy ŚDM.

4. Sobota – o godz. 17.00 – w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Łagiewnikach na Białych Morzach, inauguracja Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia w naszej Archidiecezji. *Otwarcie, przez Kardynała Stanisława Dziwisza, Bramy Miłosierdzia.

5. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czechówce zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się 12 grudnia (w sobotę), o godz. 18.00 w sali gimnastycznej tamtejszej szkoły.

6. Do jutra – trwa zbiórka darów na ŚWIĄTECZNĄ PACZKĘ dla naszych Rodaków zamieszkałych w Drohobyczu i okolicy na Ukrainie. Część darów już zostało przekazanych Ojcom Bonifratrom – organizatorom tej akcji. Reszta zostanie przekazana we wtorek.

7. Zbiórka żywności w sklepach DELIKATESY CENTRUM i w sklepie EURO przeprowadzona przez Wolontariat i Caritas Parafialny zostanie przeprowadzona w piątek (11 XII) i w sobotę (12 XII).
*W zakrystii można nabyć ŚWIECE CARITAS na stół wigilijny.

8. Msza Święta od Ołtarza I, w intencji Parafian z ulicy Ks. Jana Przytockiego, będzie odprawiona w sobotę (12.XII) o godz. 6.30.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Myśliwskiej, spod numerów 60 – 81.

10. Wójt Gminy Siepraw zaprasza na zebrania wiejskie: 11 XII (piątek) o godz. 18.00 w Sali konferencyjnej przy hali sportowej w Sieprawiu oraz 12 XII (sobota) o godz. 17.00 w Sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Łyczance. Na zebraniach zostanie przedstawiony m.in. projekt Budżetu Gminy na rok 2016, zrealizowane i planowane inwestycje. Szczegółowy program jest umieszczony na stronie internetowej gminy oraz na tablicach ogłoszeń.

11. Do wieczności odszedł ś.p. Kazimierz Pamuła. Wieczny odpoczynek, racz mu dać, Panie.

INTENCJE MSZALNE: 7 XII – 13 XII 2015 r.

Poniedziałek:

6.30:

+Tadeusz Kurek –od sąsiadów Wójcików.

17.00:

1) +Stanisław Oprych –od szwagra.

2) +Monika Matoga –od siostry Heleny.

Wtorek:

+Jan Dobosz +Elżbieta ż.

17.00:

1) +Maria Iwanów –od bratanka Adama z rodziną.

2) Dziękczynna z prośbą o Błog. Boże dla rodziny Langer.

Środa:

6.30:

+Wojciech Paluch +Anna ż.

1) +Wiesław Pamuła.

2) +Zofia Kowalska.

Czwartek:

6.30:

1) +Maria Dziektarz –od sąsiadów z rodziny Salawów.

2) +Mirosław Nowak.

17.00:

+Stanisław Oprych –od Szczepana.

Piątek:

+Tadeusz Nowak.

17.00:

+Stanisław Dziektarz 26 r. śm.

Sobota:

6.30:

1) +Maria Matoga –od Anny, Krystyny, Barbary i Adama Matoga.

2) O Błog. Boże dla Parafian z ulicy ks. Jana Przytockiego – intencja od Ołtarza I.

17.00:

+Wojciech Kurowski +Katarzyna ż.

Niedziela:

6.30:

+ Jan Sałach –od siostry Marii z rodziną Zakliczyna.

8.00:

+ Joanna Marek 5 r. śm. +Jan m.

9.30:

+Janina Figiel 18 r. śm.

11.00:

ZA PARAFIAN.

16.00:

+Władysław Kowalczyk 5 r. śm. i ++z rodziny.