Po południu o godz. 15:30 nieszpory i o 16:00 Msza Św.

Witamy dzisiaj w naszej parafii Ks. Diakona Dominika Buckiego, który został skierowany przez Arcybiskupa Metropolitę na roczną praktykę duszpasterską. Z okazji rozpoczęcia posługi duszpasterskiej w naszej Parafii, ks. Diakonowi życzymy obfitych owoców duszpasterskiej pracy i opieki Bożej za wstawiennictwem Bł. Anieli Salawy.

Od poniedziałku Msze św. w tygodniu odprawiane będą codziennie o 6.30 i o 18.00. W Olszowicach w piątek o 18.00.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek - wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, (354-430 r.), syna św. Moniki, który po nawróceniu został biskupem i wybitnym teologiem.

Wtorek - wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela ostatniego proroka Starego Testamentu.

Środa - Po Mszy św. o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek - Pierwszy piątek. Spowiedź – od godz. 16.30; w Olszowicach – o 17.30. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież rozpoczynających rok szkolny.

Sobota - Pierwsza Sobota. Dzień wynagrodzenia za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 17.00. przed Najśw. Sakramentem odmówimy różaniec. O prowadzenie różańca prosimy Różę Różańcową św. Anny. Odwiedziny u chorych z posługą sakramentalną od godz. 8:30. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.

W następną niedzielę będziemy gościli w naszej parafii ks. Zbigniewa Lenarta, misjonarza z Kazachstanu, który będzie głosił Słowo Boże. Po Mszach, przed kościołem będzie kwesta na misje w Kazachstanie.

W lutym przyszłego roku planujemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Wstępne informacje są na plakatach w gablotach w kościele. Zapisy od 1 do 15 września. Przy zapisie zaliczka w wysokości 1000 zł. Więcej informacji w zakrystii.

Dyrektor Przedszkola Gminy Siepraw w Sieprawiu zaprasza wszystkich rodziców na zebranie organizacyjne 31 sierpnia br. o godz. 17:00 w budynku Przedszkola.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sieprawiu informuje, że rok szkolny dla oddziałów „0” rozpoczyna się 1 września br. o godz. 7:30, dla pozostałych 4 września br.

Dziękujemy parafianom z ulic: za Potok, Dojazdowa i Wąska za zebrane ofiary na sprzątanie i kwiaty do kościoła. Dziękujemy także tym, którzy podjęli się trudu zbierania ofiar na ten cel.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, „Staś” i „Mały

Gość” dla dzieci, naszej gazetki parafialnej „Archanioł”. W „Niedzieli” polecamy art. o wspólnocie Anonimowych Alkoholików w Lubniu.

Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Sudra. Polecajmy jego dusze miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…