1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.00 – Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym; 16.00 – Msza Święta.

2. Uroczystość Św. Józefa, oblubieńca NMP, z racji niedzieli jest przeniesiona na jutro – 20 II /poniedziałek/. Jest to dzień szczególnej modlitwy za mężczyzn. Msze Święte będą: w Sanktuarium o 6.30 i 17.00 oraz w Olszowicach o 18.00.

3. Wtorek - Spotkanie Chóru Parafialnego. Spotkania Chóru zostały przesunięte z godz. 18.00, na godz. 19.00. Odbywają się w salce na Plebanii. Zapraszamy chętnych do włączenia się w prace Chóru.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – Po Mszy Świętej spotkanie rodziców i dzieci klas III.
Piątek - Nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
16.00 – z udziałem dzieci;
17.30 (po Mszy Świętej wieczornej) dla dorosłych,
20.00 - z udziałem młodzieży.
Sobota - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień ten jest przeżywany jako Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia dzieła Duchowej Adopcji. Jest to szczególna modlitwa, w ciągu 9 miesięcy, do Bożego Narodzenia, w intencji dzieci poczętych, nie narodzonych jeszcze, aby wszystkie mogły szczęśliwie przyjść na świat. Teksty
z modlitwami do adopcji duchowej można pobrać z ołtarza w Kaplicy Bł. Anieli Salawy. Msze Święte będą o godz. 6.30 i o godz. 17.00 oraz w Olszowicach o godz. 18.00.
*W sobotę odbędzie się Wizytacja i Kapituła Wyborcza w tutejszej Wspólnocie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Rozpoczęcie Mszą Świętą, o godz. 10.00.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. dr Bogusław Mielec. Msze Święte – jak zwykle z wyjątkiem Olszowic – tam Msza Święta z nauką rekolekcyjną, o godz. 12.00.
Program rekolekcji został przesłany do każdej rodziny. Jeżeli ktoś jeszcze nie otrzymał, można go pobrać z zakrystii. Zachęcamy całą Parafię do uczęszczania na nauki rekolekcyjne i do spowiedzi wielkopostnej, abyśmy mogli z odnowioną wiarą oczekiwać Świąt Wielkanocnych.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Młyńskiej, spod numerów: 1 – 14.

6. 22 marca (środa), na parkingu przy Ośrodku Zdrowia będzie bezpłatna MAMMOGRAFIA dla pań w wieku 50-69, które nie wykonywały badań w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

7. Do 31 marca do Urzędu Stanu Cywilnego można kierować zgłoszenia par małżeńskich z okazji nadania Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Dotyczy związków zawartych w roku 1967 lub wcześniej.

8. 5 kwietnia, o godz. 10.15 Dzień Otwarty Szkoły dla dzieci niedosłyszących, przy ulicy Niecała 8, w Krakowie.