1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
*O godz. 15.00 – Koncert Orkiestry Dętej „SIEPRAWIANKA” w Sali konferencyjnej przy hali sportowej w Sieprawiu.
*O godz. 17.00 - Charytatywny Koncert Joanny Stoch i Adama Szlachty.
*W Olszowicach o 14.30 adoracja Żłóbka i wspólne kolędowanie z Dziadkami i Babciami.

2. Od 22 do 29 stycznia w naszej Archidiecezji Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. Dziś przypada wspomnienie św. Wincentego Pallotiego, prezbitera.
Poniedziałek – wsp. Bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy, męczenników z Pratulina.
Wtorek - wsp. Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
Środa - ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA APOSTOŁA.
Czwartek - wsp. Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
Piątek - wsp. Bł. Jerzego Matulewicza, biskupa.
Sobota - wsp. Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

4. W sobotę uroczysty ingres nowego Biskupa Archidiecezji Krakowskiej, Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Uroczystość odbędzie się w Katedrze na Wawelu (w sobotę) o godz. 11.00.

5. W przyszłą niedzielę, o godz. 14.30 rozpocznie się Dzień Seniora, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Sieprawiu.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie domu Bożego w sobotę prosimy rodziny z ulicy Słowiańskiej, spod numerów: 2–24.

7. Zakład Leczniczy dla Zwierząt w Myślenicach prosi o ogłoszenie że w dniu 28 I (sobota), będzie przeprowadzona w Sieprawiu i w Łyczance akcja szczepienia psów.

8. Do wieczności odeszli: śp.: +Ks. Ignacy Wielgus, +Zofia Kowalczyk, +Stefan Mitan, +Zofia Burda. WIECZNY ODPOCZYNEK, RACZ IM DAĆ, PANIE.

9. PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ:
23.01. (poniedziałek) – godz. 8.00 - Łyczanka – ul. Ogrodowa, Dojazdowa, Wąska, Za Potok.
24.01. (wtorek) – godz. 13.00 - Łyczanka – Zagórze, Dworska.
25.01. (środa) – godz. 8.30 - Długa cz II wraz z ul. Staropolską, Wesołą, Wielicką, Akacjową, Prostą.
28.01. (sobota) – godz. 8.30 – ul. Kalinowa (od nr 8) i ul. Zarusinki (od rodziny Biskup).
- godz. 8.00 – Graniczna od strony ul. Krakowskiej, Królewska wraz z Krętą, Mostową
30.01. (poniedziałek) – godz. 8.30 -ulice Zacisze, Topolowa, Bukowa