1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Św. wieczorna.

2. Do środy, przed Mszą Świętą wieczorną, czyli o godz. 16.30 -będą wypominki jednorazowe z Koronką do Bożego Miłosierdzia.
*W okresie Oktawy Wszystkich Świętych możemy zyskać odpust za dusze w czyśćcu cierpiące będąc w stanie łaski uświecającej, nawiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych.

3. Jutro Pielgrzymka do naszego Sanktuarium OO franciszkanów, kolegów śp. Brata Aleksandra Nowaka w 20 r. jego śmierci. Około godz. 12.00 będzie Msza Święta za jego duszę. Po Mszy Świętej – nawiedzenie grobu – modlitwa przy grobie.

Czwartek – ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ (święto).
*O godz. 19.15 – Msza Święta w intencji wszystkich zmarłych kapłanów dekanatu Mogilańskiego i zmarłych rodziców kapłanów.

Piątek – wsp. św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

4. W sobotę 11 listopada – wsp. św. Marcina z Tours, biskupa i narodowe Święto Niepodległości.
*Odpust w kościółku św. Marcina. Msze Święte będą o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00 – suma w kościółku św. Marcina, 17.00, oraz w Olszowicach o godz. 9.30.
*O przygotowanie kościółka św. Marcina na uroczystość prosimy Rodziny mieszkające na ul. Słowiańskiej.
* Serdecznie zapraszamy na gminne uroczystości patriotyczne z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, które odbędą się w piątek 10 listopada w Czechówce. Obchody rozpoczną się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Zakliczynie o godzinie 17:00, program artystyczny odbędzie się o godzinie 18:30 w Szkole Podstawowej w Czechówce. Po części artystycznej zapraszamy na degustację potraw regionalnych w holu szkolnym.

5. W niedzielę 12 listopada zostanie przeprowadzona we wszystkich kościołach Archidiecezji Krakowskiej KWESTA na Światowy Dzień Ubogich.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w piątek, prosimy Rodziny z ulicy Górskiej, spod numerów:61 – 75.

7. Spotkania kandydatów do bierzmowania: w poniedziałek klasy III, we wtorek klasy II gimnazjum.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w Niedzieli polecamy artykuł o pożegnaniu ks. bpa Grzegorza Rysia.

9. Do wieczności odeszli śp. Janina Panek, śp. Bolesław Nalepa, śp. Józef Dźwig.
Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.