1. Trwa oktawa po uroczystości Wszystkich Świętych. Nawiedzając cmentarz z modlitwą za zmarłych w stanie łaski uświęcającej, do 8 listopada, można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za duszę zmarłego.
*Wypominki jednorazowe będą od poniedziałku do piątku, o godz. 16.30 podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.

2. Od 1 listopada do końca 2020 roku, według zarządzenia Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, z racji przeżywanej setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, w każdym kościele i publicznej kaplicy będzie trwać modlitwa w intencji naszego narodu i Kościoła w naszej Ojczyźnie. Pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą będzie się odbywać cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, na koniec której należy odmówić jedną dziesiątkę różańca i litanie do św. Jana Pawła II. Będziemy prosić św. Jana Pawła II, „aby nieustannie wstawiał się za swoją ukochaną Ojczyzną i za tak bliskim jego sercu Krakowem i całą Archidiecezją Krakowską”.

3. Dzisiaj – pierwsza niedziela. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
Po południu, o godz. 15.30 – Wypominki i modlitwa za Ojczyznę z wystawieniem Najświętszego Sakramentu; o 16.00 – Msza Święta.

4. Poniedziałek – wsp. św. Karola Boromeusza, biskupa.
Środa – o 16:15 spotkanie Zelatorów Żywych Róż w Kaplicy Matki Bożej
Czwartek - pierwszy czwartek – NOWENNA DO BŁ. ANIELI SALAWY.
*Spotkanie kandydatów do bierzmowania – klasy VIII.
Sobota - Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
W kościele św. Marcina, o godz. 8.00, Msza Święta o Błogosławieństwo Boże dla Koła Łowieckiego PONOWA.

5. W niedzielę 10 listopada, za tydzień, wspominając pierwszą rocznicę poświęcenia Pomnika NAUCZ NAS BYĆ WOLNYMI, po Sumie, oddamy hołd św. Janowi Pawłowi II i bł. Anieli Salawie i w intencji Ojczyzny odmówimy dziesiątek różańca, Litanię do św. Jana Pawła II i odśpiewamy hymn Boże, coś Polskę.

6. W poniedziałek 11 listopada, wspomnienie św. Marcin z Tours, biskupa. Porządek Mszy jak w niedziele ( Suma o godz. 11 w kościele św. Marcina) ZA OJCZYZNĘ z racji Narodowego Święta Niepodległości.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Parafian z ulicy Jabłoniowej, spod numerów: 62 – 85 (do końca).
*O sprzątanie kościoła św. Marcina prosimy Parafian z ulicy św. Marcina i Ks. Jana Przytockiego.
*Bóg zapłać dzieciom Szkoły Podstawowej w Sieprawiu i ich wychowawcom za inicjatywę i zrobienie porządków jesiennych przy Starym Kościele.
*Grupa Apostolska dziękuje za wsparcie funduszu rekolekcyjnego przez włączenie się w Akcję Znicz.

8. Do wieczności Bóg powołał śp. +Stanisława Wierzbickiego, śp. +Stefanię Suder i śp. Halinę Cholewę z d. Burda, jej pogrzeb będzie we wtorek, o godz. 14.00.
WIECZNE ODPOCZYWANIE, RACZ IM DAĆ, PANIE!