1. Pierwsza niedziela. Po każdej Mszy Świętej – adoracja Najświętszego Sakramentu.
*Dziś przypada wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika, oraz wspomnienie św. Oskara, biskupa.
*Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Wtorek - wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
Środa - wsp. świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
*Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – pierwszy czwartek. Nowenna do Bł. Anieli Salawy.
Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III Gim.
Piątek – Spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania z klas VIII i III Gim, po Mszy Świętej wieczornej.

3. Przypominamy, że Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieprawiu przyjmuje wnioski o dopłatę biletów okresowych dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny do 11 lutego w budynku Urzędu Gminy pokój nr 13.

4. Kierownik Zakładu Leczniczego dla Zwierząt w Myślenicach informuje, że szczepienie psów przeciwko wściekliźnie w miejscowościach Siepraw oraz Łyczanka odbędzie się w sobotę 9 lutego. Punkty szczepień oraz godziny na plakatach.

5. Organizatorzy Świątnickiego Salonu Muzycznego zapraszają na koncert karnawałowy, 3 lutego o godz. 17.00 w Strażnicy Kultury w Świątnikach Górnych. Wstęp wolny.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w dzisiejszej Niedzieli polecamy artykuł o działających w jednej z małopolskich parafii margaretkach.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ulicy Jana Pawła II spod numerów: 107 – 119.

8. Do wieczności odeszli: śp. +Janina Pitala, śp. +Robert Kominiak, śp. Helena Cygan, śp. Zuzanna Bułka – jej pogrzeb będzie dzisiaj (w niedzielę, o godz. 14.00).