1. W dniu dzisiejszym: Msze Święte – jak zwykle. Rozpoczynamy 40-godzinne Nabożeństwo. Wystawienie Najświętszego Sakramentu do publicznej Adoracji: po Mszy Świętej o 7.30 do Mszy Świętej o 8.00, oraz po Mszy Świętej o 9.30 do 11.00 i po Sumie do Mszy Świętej o godz. 16.00.
O godz. 15.30, przy wystawionym Najświętszym Sakramencie – Nieszpory, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa z Aktem Wynagrodzenia, Suplikacje i Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Nabożeństwo 40-godzinne trwa przez trzy niedziele poprzedzające Wielki Post i ma charakter wynagradzający za grzechy. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie. *W czasie Adoracji nie będzie odczytywania „Wypominków”.

2. We wtorek – święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. W Polsce kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd, trzymania żłóbków i choinek. Liturgia po raz ostatni ukazuje Chrystusa jako Dzieciątko. W tym dniu Kościół obchodzi Dzień Życia Konsekrowanego. Taca jest przeznaczona na potrzeby zakonów klauzurowych. Porządek Mszy Świętych – jak w niedzielę, z wyjątkiem Mszy Świętej wieczornej, która będzie o godz. 17.00;
w Olszowicach o godz. 18.00. Na każdej Mszy Świętej – poświęcenie gromnic.
Piątek - wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
Sobota – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

3. W pierwszy czwartek – Nowenna do Bł. Anieli Salawy. Pierwszy piątek – spowiedź od godz. 16.00; w Olszowicach o godz. 17.30. Pierwsza sobota – wizyta u Chorych z posługą sakramentalną, od godz. 8.30.
* Spotkania kandydatów do bierzmowania: W poniedziałek – 8a i czwartek – 8B i Łyczanka, po Mszy Św. wieczornej.

4. 6 lutego, w sobotę, o godz. 10, w Sanktuarium Jana Pawła II Wielkiego odbędzie się Uroczystość sakry biskupiej, ks. Roberta Chrząszcza.

5. Urząd Gminy Siepraw przypomina, iż rolnicy w miesiącu lutym br. mogą składać wnioski o zwrot akcyzy paliwowej.

6. W Niedzieli polecamy m.in. reportaż „Bohater – to słowo rodzaju żeńskiego”

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, od godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Zarusinki, spod numerów: 64 – 101.

8. Po Środzie Popielcowej rozpocznie się Wizyta Duszpasterska. Treścią Wizyty Duszpasterskiej będzie uczczenie we wspólnocie rodzinnej krzyża świętego jako znaku naszej wiary, w Jezusa Chrystusa, Odkupiciela Człowieka.

Plan wizyty duszpasterskiej jest wywieszony w gablotach i na stronie parafialnej.